Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

Ja uzeo ovo opet da probam je andjelizator kaze da je iznenadjujuce dobar.... nista me ne radi. Izgleda da ne mogu da izbrisem razocarenje od onog exit nastupa.

Btw sreca da su svirali pre novog, da ne moram da cujem Zombi ples uzivo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Da, ima tu mnogo slicnosti, u Lions of the Sea kaze u jednom delu dark of the sun, Thousand Tears je odgovor na kraljicu Skota... that being said, meni je ovo najbolji album jos od Ballads vrlo lako. Pokazali su devedesetih da najbolje rade kad im das template po kom treba, a vodicu se principom bolje da lici na nesto nego ninasta kao nekoliko poslednjih. Povecana doza epike i power upliva njima uvek dobro stoji. Da se razumemo, kad se poredi sa Tunes ovo ne moze blizu ali s druge strane jeste dobar album i po meni bolji od Clans will rise again.

Inace najavili su na fb da ce izbacivati novi album svake godine ako ovo stanje potraje tako da verujem da ce vrlo brzo usrati motku ovog pozitivnog momenta.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...
On 7/11/2020 at 1:50 PM, Grobodan said:

verujem da ce vrlo brzo usrati motku ovog pozitivnog momenta.

I kao što sam predvideo, novi album već tu i težak prosek.

Sad će opet tako da štancaju, možda nabodu još koji valjan pre nego što pocrkaju i to je to. Ne znam kome od njih samo pada na pamet da u ovoj fazi karijere toliko izdaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

18 hours ago, Grobodan said:

Ne znam kome od njih samo pada na pamet da u ovoj fazi karijere toliko izdaju.

Издавачкој кући, рецимо. Што важи и за већину бендова који носе само име а праве распадачке албуме, типа дистракшн, диму боргир, машин хед итд. Али увек ће бити оних die hard фанова који ће их слушати па макар прдели у микрофон.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, i dalje mnogo volim odredjenu fazu GD-a (90-te), kao i vecina.

Ima nesto da mi se svidelo i u ovom milenijumu :), ali realno se slazem sa vama, da je sve na istu foru i da se album snima lagano, bez cimanja, ofrlje i to je to.

Jeste da sam imao periode, pa sam se mozda vise odusevljavao na nove pesme u poslednjih par godina, nego sto je to bilo realno, ali sam samo jednom preslusao ovaj CD, jedino su mi se 2 stvari svidele: naslovna i Grace of God.

Da bas nemam sta drugo da slusam, mozda bih mu dao jos par sansi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да је фаза док је Уве био у бенду најбоља и најкреативнија. Од кад је он отишао нису нешто вредни праћења. Изузетак су онај истоимени grave digger, rheingold и евентуално онај return of the reaper. Ово остало убија колко је досадно.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...