Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

Odlicni su,imam sve od njih osim drugog albuma Witch Hunter koji ne mogu nigde da nedjem.Excalibur je najbolji po meni ali mi se nesto ovaj najnoviji Rheingold i ne svidja narocito iako su ga u kritikama okarakterisali kao najbolji njihov album.Ne znam mozda ja gresim ali meni nije najbolji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicni su,imam sve od njih osim drugog albuma Witch Hunter koji ne mogu nigde da nedjem.Excalibur je najbolji po meni ali mi se nesto ovaj najnoviji Rheingold i ne svidja narocito iako su ga u kritikama okarakterisali kao najbolji njihov album.Ne znam mozda ja gresim ali meni nije najbolji.

Nije najbolji definitivno, ali je odlican.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Grave Digger.... Dovoljno je da se odslusaju i da se nista vise ne komentarise....da se cuje Chrisov glas....lagani rifovi, ali dobri, laki za skidanje...

 

Nemam sve albume, ali ove sto imam mi govore kakvi mogu biti ostali.

Ako je neko raspolozen da mi posalje album "Witchhunter", neka se javi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Obozavam ih biggrin.gifa:

Excalibur mi je najzanimljiviji, Heart Of Darkness i Witch Hunter.

Tristan's Fate je definitivno njihova najbolja pesma, jako dobro odradjena biggrin.gifa: I upravo stvara atmosferu kakvu sam i zamisljala u legendi o kralju Arturu.

Fenomenalan i neponovljiv vokal svakako biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

fenomenalan bend

neki ga ne vole zbog vokala ali ja mislim da bas takav vokal treba uz te pesme..

trilogija je njihovo najbolje delo...

mada ni Grave Digger, kao i Rheingold

sve u svemu mnogo ih volim

a uzivo cu ih videti ove godine u avgustu icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da su oni skoro najdosadniji power bend, jedino je running wild gori... Power akordi u e-molu, palm muting, mogu da vam ja napisem jedan njihov album za sat vremena, dobro mozda ne ja, ali neko ko malo duze svira gitaru... precenjen bend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi, samo ne mogu coveka da teram da napravi 10 pesama kada ga to ne zanima. Ali oces da ti napravi jednu pesmu, taj "neko", sa svim instrumentima (dve gitare, bas, bubanj) sem pevaca, u redu, dogovoreno je. Samo je problem sto nema eksterni CD rezac pa ne mogu da ti posaljem preko interneta, vec samo mogu da ti dam kasetu. Zasto mi ne verujes? Dobro mozda preterujem, ali evo realno, takve pesme mozes da smislis za sat vremena, sve sa solo-om, i jos sat vremena da se snimi i to je to. Jel stvarno mislis da se zezam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je sve tako lako uz slinavko kao sto kazes onda napravi album tipa njihovog ili taj neko drugi nek napravi pa nam lepo svima razdeli diskove da se divimo. icon_spava.gif  icon_spava.gif  icon_rolleyes.gif

Sada je sve dogovoreno, koja pesma hoces da bude sablon (Grave Digger pesma, samo da ne bude neka od 15 minuta no.gif )? Kada odgovoris, za jedan dan ces dobiti pesmu istu ili malo bolju, bez vokala. U redu?

Edited by Crusader

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crusader, jedesh govna... zajebi me tih "ja mogu" fazona...

 

Koga ces to da iscimash?!?! Onog tvog ortaka cije si samplove kacio na MzM icon_smile.gif ?!?! Ili nekog "josh opasnijeg" icon_razz.gif ...

 

* * *

 

a sad, stvarno pomalo smaraju icon_mrgreen.gif ... Ja Tunes Of Wacken ne mogu da odslusham do kraja... kad slushash album, ima nekog kontrasta pa ne smara toliko... Ali kad izdvoje onako "hiticnije" pesme - izvalish kol'ko je sve isto... jebiga...

 

ipak ima tu nezaboravnih momenata icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
mislim da su oni skoro najdosadniji power bend, jedino je running wild gori... Power akordi u e-molu, palm muting, mogu da vam ja napisem jedan njihov album za sat vremena, dobro mozda ne ja, ali neko ko malo duze svira gitaru... precenjen bend

Oni najdosadniji bend? Running Wild potcjenjujes?

Uuuuuu...za sat vremena? Ti si bre nemas osjecaja za prostor...i slabo poznajes sile inercije...

 

Hajde idi wallbash.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada je sve dogovoreno, koja pesma hoces da bude sablon (Grave Digger pesma, samo da ne bude neka od 15 minuta no.gif )? Kada odgovoris, za jedan dan ces dobiti pesmu istu ili malo bolju, bez vokala. U redu?

Samo ti napravi pesmu a za ostalo cemo lako. Neke stvari nikad neces shvatiti. wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='28. 3. 2004, 19:55'] Crusader, jedesh govna... zajebi me tih "ja mogu" fazona...

 

Koga ces to da iscimash?!?! Onog tvog ortaka cije si samplove kacio na MzM icon_smile.gif ?!?! Ili nekog "josh opasnijeg" icon_razz.gif ...

 

* * *

 

a sad, stvarno pomalo smaraju icon_mrgreen.gif ... Ja Tunes Of Wacken ne mogu da odslusham do kraja... kad slushash album, ima nekog kontrasta pa ne smara toliko... Ali kad izdvoje onako "hiticnije" pesme - izvalish kol'ko je sve isto... jebiga...

 

ipak ima tu nezaboravnih momenata icon_mrgreen.gif

Ne znam , Wacken mi je nekako OK al ima malo istine u tvojim recima jer mislim da su im konceptualni albumi definitivno formula za razbijanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NA tunes of wacken divxu -nikad smesnije nisu ispali icon_smile.gif)))))

Izasao je novi spot za Vallhalu -nista posebno ali pesma rastura.

Na Wackenu su ispali odlicno....doista, Chris mi je malo smijesan u 1-2 scene, ali sve u sve su odlicni. Sa Wacken-a bih izdvojio njih i Saxon sa mozda najboljim nastupom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Samo da kazem, da su jebeno razvlalili, da su bili verovatno najbolji nastup na szigetu ( barem meni ) da smo divljali kao ludaci, i da su stvarno najjace face... jebase kevu, kako je bilo dobro.... Rebelion, Heavy Metal breakdown, excalbour, morgane lefay, jebanje mame...... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...