Jump to content

Grave Digger


King Diamond

Recommended Posts

Ja sam vam rekao da je album super. Jos sam vam napomenuo i da Mani Smit ubija onu mucnu gitaru. Zali Boze sto je ikad otisao iz Rage. Ko je slusao "Secrets In A Weird World", a narocito pesmu "Invisible Horizons", znace nasta mislim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUUUUUUUAAAAHHHH, ubicu se !!! Dok sam bio u Berlinu pravili su koncert i ja nisam mogao da idem jer ne znam jebeni nemacki NATO jezik, a nisam imao ni sa kim da idem !!!! sad.gifsad.gifsad.gifsad.gifsad.gif

 

i da, Painkilleru, jebao te tvoj Tunes od war !!!

pored cele svoje kolekcije koju sam imao dok sam bio u Deutchland, ja sam svaki dan po ceo dan slusao samo "Tunes of War". Sve sto mogu da kazem za Grave Diggera jeste: FENOMENALNI SU !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da cete se sloziti svi da su najbolja ova tri album

Excalibur, Tunes, Knights e sad..

najbolje pesme na njima su 11, 7, 5

ali na svakom je taj slucaj....

7 pesma su super balade...

11 nesto malo jace ali fenomenalno..

i 5 je obicno jaca al ne najaca pesma na albumu..

obicno je 2 najenergicnije... govorio sam po brojevima pesama jer mi je to bilo zanimljivo da je uvek tako bar na ova tri albuma...

zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

"]BK (heheheheheh Black Knight), sto ti se nesvidja Keeper Of The Holy Grail?!?!?

Tako nesto si napisao u onoj recenziji za scissors... meni je ta pesma najjaca sa tog albuma...

 

Ne znam jednostavno me smara. Ipak sam lepo rekao da meni nije omiljena.

Nekako mi se nije svidela na prvo slusanje i onda ne mogu da je svarim , ali ima dobar text.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam Tunes Of War, Grave Digger, Knights Of The Cross, Excalibur and Heart Of Darkness.... i ubedljivo najbolji album je KINGHTS OF THE CROSS... pa zatim Tunes of war and Grave Digger... ostali... manje-vise biggrin.gifa:

 

Komsinica zna sta valja.

Knights Of The Cross RULAAAAAAAAAAAAA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"]BK (heheheheheh Black Knight), sto ti se nesvidja Keeper Of The Holy Grail?!?!?

Tako nesto si napisao u onoj recenziji za scissors... meni je ta pesma najjaca sa tog albuma...

Ah, ta pesma je cisto zlo...prosto te hvata neka jeza dok je slusas. Obozavam je! :twisted:

 

To te hvata jeza od hladnoce tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...