Jump to content

Skid Row


lemmy sixx

Recommended Posts

Nije homoseksualac ali je zato jedna odvratna pederčina od čoveka, razmažena ženetina kome je žena titrala jaja i brinula o karijeri ceo život i služila kao buffer između njega i realnosti. Stalno se provlačilo da je bolid po medijima i tako su svi koji su imali (ne)sreću da rade sa njim po nešto ružno rekli o njemu, ali tek kad sam pogledao jednu epizodu onog reality show-a na VH1 gde su skupili bend da napravi pesmu pa su zvali Bach-a da bude pevač, kakav talentat ima taj čovek... talenat da izaziva spontanu želju u ljudima da ga izmasiraju bejzbol palicom. Ko voli Sebastian Bach-a samo nek pogleda jednu epizodu toga i odmah će biti izlečen.

 

...što je sve šteta jer je čovek interesantan, energičan pevač, al džaba kad je to što jeste.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz gunse moj omiljenibend.

prva dva albuma su im strava,a posle su poceli da idu ka grungeu i tu su prsli

sto se tice pesama dve omiljene:youth gonna wild i quicksend jesus

 

Ovo pljuvanje za Bacha ne stoji uopste,to je kao ona fora sa Axl Rose-om (kakoje on kriv za sve sto on uradi i za onosto uradi Slash)

Evidentno je da su snake i bolan napisali vecinu pesama,i stiji da su odlicni utome,ali bez Bacha vide se sta su sad

Po meni je on jedanod boljih frontmena rock muzike

To sto je lep i sto se ribe pale na njega ne znaci da je neki pederko

 

 

btw zao mi je sto se njegov bend tek kasnije prikljucio turneji gunsa ovog leta,pa nisam mogao da ih gledam u budimpest

 

Youthgonna wild je po meni jedna od pesama koje su simboli rock muzike

 

 

 

steta samo sto se pojavila ona narkomancina i unistila pravu muziku a potom i sebi pucala u glavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Prva dva albuma su odlicni. Ovaj Solinger ne moze zamjeniti Sebitchiana. Gledao sam ih live, bend zvuci super ali vokal.... Bach je to mogao otpjevati kad se potrudi mada je i on cesto zvucao ko monkey.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto Bach nije sa njima... Kontam da su i dalje zajedno da koncert koji su mogli da odrade ovde bi bio maximalno posecen i uspesan. Stvarno retko ko da ne gotivi Skid Row, pogotovo prva dva albuma (kao sto se vidi iz ranijih postova clanova)...

 

:no: steta... i ja ih obozujem iz tog perioda..

Sad..sad su...bljex!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеси ли видела шта Бах ради на својим концертима кад раде 'Youth Gone Wild' и кад публика треба да отпева онај део "Skid row"? Окрене се, нагне и пљесне по гузици.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahaha :D

Imam ovaj Forever Wild njegov dvd i pregledala sam ga, ali ne precizno jer sam bila vredna po sobici malo, ali sam gledala koje sve ispade ima, kako se slomio na bini jednom prilikom ali nastavio da peva i terao obezbedjenje koje je htelo i da ga i drzi i skloni i nemam ni ja pojma... Opet je kol'ko tol'ko ostao veran publici... A publika - sve same zenske hahaha :D :D :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njemu super bilo...karacina sa kim god pozeli,apsolutno uvek.Zbog toga mi je i ljigava pesma "I Remember You"...idi bezi,koga on pamti koji kurac?Iako je pesma stvarno odlicna.

 

:)

 

Da,ali ta pjesma je sa prvog albuma tako da mu je ona otvorila vrata. A sad je ne moze prestati pjevati jer je postala hit. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno...to je tipicna pesma na koju se hvataju klinke od 15-16 godina,i sasvim je razumljivo sto se nasla na albumu tog tipa benda.Ali uvek mi je bilo smesno kada cujem kada to gosn.Bach peva."I remember you".Ma daj!Nakon 1000 izjebanih riba,on pamti tamo neku Huanitu u koju se zaljubio sa 15 godina?Bullshit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...