Jump to content

Skid Row


lemmy sixx

Recommended Posts

To je bila proslava povodom godisnjice RIP Magazina, taj "bend" koji je nastupio se zvao GAK (cinili su ga Axl, Slash, Duff, Bach, Lars, James i Kirk)... i tada su izveli - You're Crazy, For Whom The Bell Tolls, Piece Of Me, Hair Of The Dog, Whiplash #1 & #2. Kontam da na ovo mislis?

 

Ima na tube-u los snimak Hair Of The Dog , ali ono, bolje ista...

 

 

Imam ja ceo koncert,mada nisam ga odgledala do kraja.....los je snimak....

Edited by Andrijana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj prvi link kada ga spucaju flasom u glavu, to je sa oficijalnog videa ali ne mogu se sjetiti kako se zvao, imao sam to davno. On je poslije greskom pogodio neku djevojku koja je zavrsila u bolnici pa joj je onda nosio cvijece i izvinjavao se.

 

Otvarali su za Aerosmith, to je sa Oh, Say, Can You Scream

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj prvi link kada ga spucaju flasom u glavu, to je sa oficijalnog videa ali ne mogu se sjetiti kako se zvao, imao sam to davno. On je poslije greskom pogodio neku djevojku koja je zavrsila u bolnici pa joj je onda nosio cvijece i izvinjavao se.

Haha,al' mi je bilo krvava ta scena:Sebastian nesto prica,neka pijandura ga rokne iz prvog-drugog reda flasom u glavu i onda se on (Sebastian) nadrka i kao "Ko je to uradio?Is that you cocksucker?" i baci flasu da bi odma' zatim skocio na tog lika djonom (!) (ako se dobro secam) i krene fight :):rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,da...to je zaista sjajna scena. :)

Znao je taj Bach poprilicnu budalu od sebe da pravi...pogledajte samo dokumentarac sa Donningtona '92,kada su svirali Slayer,Skid Row,W.A.S.P. i Iron Maiden,pa kada u prikolici sa Kingom,Arayom i Hannemanom pije. :)

 

 

jel ima to negde da se skine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da ima.Potrazi negde Donnington '92,ja sam skinuo sam onaj deo o Slayer-u...njihove tri pesme,intervju i neke zajebancije.Verovatno ima i za ostale bendove.Na kraju Slayer-ovog "Live Intrusion" videa takodjer imas te snimke,i to bas sa Bachom,ali jako kratko traje.

 

 

ajd ako nadjes neki link shibni :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znate novi album Sebastiana Bacha Angel Down? Naravno da znate... I na njemu ( albumu ) se nalaze tri pesme de Axl Rose peva: Back In The Saddle ( Aerosmith cover ) , Stuck Inside i Love Is A Bitchslap. E pa ova zadnja je singl i napravljen je video za nju... bez Axlovog vokala... i do jaja zuci mada je video horrible => http://www.youtube.com/watch?v=VsQ8eB22RhU&feature=user

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, ali ga je on finansirao pa mu se izgleda nije davalo puno novca kada vec zna da se nece bas vrteti na MTVju... ali brate mogao je da napravi mnogo bolji spot za male pare... da ga barem sinhronizuje kao sto si ti rekao.

Inace, da li ste znali da je pesma "18 & Life " najpustaniji video u istoriji MTVja? Rekao je neki MTVjev VJ skoro to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam znao to.Interesantno.Ali nije nesto iznenadjujuce.Skid Row je ipak bio ekstra popularan bend,a "18 & Life" neverovatno popularna u svoje vreme.

Finansirao ga sam?Pa jebiga,i onda je mogao bolje uraditi.Em ima para i verovatno je pun ko brod,a i to sto kazes i da mu se nije nesto preterano ulagalo za male pare je mogao uraditi mnogo bolji spot.No,dobro,album je dobar,to je bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najveca fora je sto je on i finansirao skoro ceo album, posto je originalna izdavacka kuca propala za vreme snimanja. Inace album je dosao samo do 191. mesta Bilbordove liste. Pordao je 6000 primeraka u toj nedelji. Apelovao je SB na svoje "prijatelje" na myspaceu (kojih ima 80000 ) da kupe album, ako su mu prijatelji. Slazem se sa nim. Ja bih kupio cd svog ortaka da mu izadje... ako mi ga on vec ne bi dao za dzabaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ L. Sixx

 

Meni se svidja Bach-ov album, mada ima par pesama gde je pokusao da stvori neki moderni zvuk i ispalo je zivo sranje...

 

@ Topic

 

A Skid Row je od albuma Subhuman race pa nadalje ocajan, ovaj poslednji album Revolutions per minute jos i lici na nesto, a thick skin i subhuman race bukvalno ni na sta...

 

Music peace festival im je bio vrh nastup, iako su instrumentalno bili malo slabiji Bach je odlicno pevao za divno cudo... Posle abuma Slave to the grind, jebali su mamu instrumentalno a Bach je umirao na bini... Pogotovo u Budokanu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 6 months later...

Одличан спот, имам га још увек на некој видоје касети, мада је права гранџ иконографија. Да искључиш звук, па да мислиш да гледаш Alice In Chains.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slave to the grind je njihovo remek delo za mene :da:

 

 

 

sa legendarnog prvenca, ko voli opaku pank rokčinu spakovanu u tri minuta čiste energije, jedna od mojih omiljenih:

 

 

bolan koji peva kao zmaj i baz koji kenja po vanilla ice-u i nelsonima

 

Piece of me (video)

 

Piece of Me, Florida 1992

favorit, kad izvlače fanove za dajving + obratite pažnju na 2:15 :da:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...