Jump to content

Skid Row


lemmy sixx

Recommended Posts

Sebastian je car, moram da priznam :mrgreen: Letos sam se zadesila na njegovom koncertu, i imala prilike da ga upoznam na meet&greet (sliku necu kaciti zbog moje shlog face :bigblue: ) Extra je ovako prema fanovima, nema sta. Ispotpisivao nam sve zivo i nezivo. Steta sto nije nastupao sa GN'R u Bg-u!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 6 months later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ako ste citali i pratili ove dogadjaje sa kocertima Gunsa videli ste da je Sebastian Bach gostovao na pesmi My Michelle. Fino je to sve zvucalo i lepo, nista spektakularno jer mu i nije prvi put. Pojavljivao se on jos od 2006. godine na koncertima Gunsa. E sad drugo mi tu nesto pada na pamet, pa kazite sta mislite.

 

Ne razumem taj bend Skid Row. Stvarno mi nisu jasni. Taj bend je od kad je krenuo bez Bach-a, tj od kad su ga najurili u konstantnom padu. Na stranu to sto je Solinger takodje odlican pevac i sto su ti albumi sa njim, shodno svome vremenu odlicni. Ali nije mi jasno da sada kada ni njega vise nema, oni pokusavaju sa nekakvim neuspelim pevacima. Nekada ozbiljan bend na vratima "prve lige" srozan je danas do nivoa klupskih svirki koje niko ne posecuje.

 

Sa druge strane Bach gostuje na koncertima Gunsa vec godinama sto znaci da je sa svima njima u odlicnim prijateljskim odnosima. Najmanje sto mogu je da se "ujedine" ponovo sa njim i lepo ruku pod ruku kao predgrupa Gunsima, uz Alice , vrate sebi svoj ugled i svoje mesto na sceni. Sta bi im falilo, samo bi im dobro donelo sigurno. Da su pametni iskoristili bi ovaj trenutak.

Edited by sleazyrocker

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 4 months later...
  • 11 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...