Jump to content

Skid Row


lemmy sixx

Recommended Posts

Ova tema je pre postojala,ali je vise nema.Razlozi nepoznati.

Sta vi mislite o ovom bendu?Ja ih obozavam.Izdali su dva fenomenalna albuma "Skid Row" i "Slave to the grind",pa onda dosta losiji "Subhuman

Race" i otisli u zaborav.Cuo sam da se prica da rade na reunionu,ali od toga jos uvek nema nista.

Omiljenje pesme:"Big guns","Sweet little Sister","Youth gone wild","Here I am","Makin'a mess","Munkey business","Creepshow","Livin' in the chain gang","The threat"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mesecima sam oklevala da li da otvorim ovu temu. Mislila sam da postoji ali da ja ne mogu da je nadjem.

Skid Row je jedan od mojih omiljenih bendova. Mislim da album Skid Row ( kad sam ga dobila u izdanju Jugotona zbunjivalo me je sto na albumu zapravo ne pise nista osim naziva grupe) nema slabu pesmu.

Slave to the Grind je isto odlican dok se slazem sa Lemmyem da je Subhuman losiji. Nije los album, ali u poredjenju sa prva dva je nista. Imam i kompilaciju 40 seasons koja je savrsena.

Ubedljivo najopmiljenija pesma mi je Sweet Little Sister, posle nje Youth Gone wild, I remember you (nepravedno zapostavljena balada zbog 18 And life), Big guns, Monkey Buissnes, Big Guns, Wasted time...

Takav zvuk je ono sto najvise volim i jako mi je zao sto vise nema novih bendova kao sto su G n`r, Motley Crue i Skid Row.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

GDE JE JEBENA TEMA???

4. put, ja sam je tvarala jednom :roll: .

 

Ajmo: Ko je cuo nesto sa novog albuma?

Ja sam cula Thick is the Skin i novu verziju I Remember you. Obe su shit u odnosu na stari Skid Row. Dobicu album za 2-3 nedelje, jedva cekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaaaa 8O

Upravo sam prselusala album, imaju jednu pesmu koja podseca na (michelle vadi kasapski noz i prislanja ga uz vrat) PEARL JAM :cry::cry: 8O :x :| :mrtav::mrtav: .

 

Inec je album super, nije to to, ali se po pesmama tacno vidi da su Snakeove, novi pevac cak u nekim pesmama pokusava da zvuci kao Bach. Sve su svemu- mnogo bolje nego sto sam ocekivala biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

cula sam novu verziju I Remember You!!!!

 

odlicna je, bolja od prve verzije!!!!

 

pravo rokanje! biggrin.gif

Neeeeeeeeeee.... Nije bolja :cry: ! Originalna verzija ima patinu a ova je samo tu da popuni mesto na albumu.

Prva verzija ima savrseni vokal Sebastiana Bacha u najboljem izdanju biggrin.gifa: :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim koleginice.Sada ima dve Skid Row teme.Najjaci smo!!! biggrin.gifa:

E sada da se nadovezem na tvoju i Tanjinu diskusiju.I remember you je odlicna pesma,ali mislim da je uradjena da bi ribe cupale kosu na nju.Kako moze covek koji krese tri ribe dnevno i koji je poznat kao veliki svaler pevati "Pamtim te...neprospavane noci...".Licemerno!!!Ta pesma uopste nema dusu.Jeste sjajna balada,ali mislim da je odradjena zbog riba i komentara tipa "Ah,bas je sladak.Jadan siroti Sebastian Bach"...cisti komercijalan potez. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada nisam o I Remember you razmisljala na taj nacin, ali da... Ima smisla.

Uvek sam o ovoj pesmi razmisljala nezavisno od toga ko je peva, to sto je Bach igrom slucaja bio najlepsi tip tog vremena (po opstem misljenju, meni su ipak Bolan, Tommy Lee i Nikki Sixx prave baje a ne barbike) me nikada nije inspirisalo da kazem- ah, jadan Sebastian, njemu je tako tesko u ljubavi smile.gif

Ali uvek ima toga nazalost- na taj fazon Riki Martin i slicni paceri prodaju milione albuma sa svojim romanticnim pesmama :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U to vreme,Skid Row je slusala velika populacija ljudi.Izmedju ostalih,veliki broj su sacinjavale napaljene tinejdzerke,koje su kupovale My love story,Teen i Cao.A takve devojke su cupale kosu na pesme tipa "I remember you".Super potez,uraditi pesmu u kojoj ce se nakukati kako mu nedostaje neka tamo bivsa,klinke ce se napaliti i slusati ih.A on ce za to vreme,da izvinete na izrazu,izjebati milion kojekakvih drolja i grupi riba.Nemojte me pogresno razumeti,ja obozavam ovu pesmu i smatram je odlicnom,ali jednostavno tekst je licemeran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...