Jump to content

Skid Row


lemmy sixx

Recommended Posts

icon_da.gif Zato ja kad nabrajam pesme nekog benda koje mi se svidjaju nikada ne ubrajam balade, one su nesto drugo i jebes ti bendove kojima samo balade valjaju.

 

@secerko icon_razz.gificon_cool.gif: Koje su ti omiljene stvari od Skid Rowa? Osim Slave to the grind?

hm Youth gone Wild,quicksand jesus,beatyourself blind,forever,...i jos poneka,ne mogu se sad setit wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_da.gif Zato ja kad nabrajam pesme nekog benda koje mi se svidjaju nikada ne ubrajam balade, one su nesto drugo i jebes ti bendove kojima samo balade valjaju.

 

@secerko icon_razz.gificon_cool.gif: Koje su ti omiljene stvari od Skid Rowa? Osim Slave to the grind?

Pazi,nisu ni balade za baciti.Al pretpostavljam da oces da kazes da jedan bend kao sto je Skid Row ne treba da se meri baladama,i tu se slazem musik20.gif233.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Definitivno je skid row jedna od najboljih grupa tog zanra, a tu su i Motley Crue, GNR, Twisted Sister iWASP...

Bez ovih bendova muzicka scena bi bila dosadna u kasnim 80-tim i ranim 90-tim.

Исправи ме ако грешим, али Twisted Sister у том периоду нису постојали. А, сем тога, Skid Row баш и нису имали нешто много везе са свима њима, били су много металичнији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Исправи ме ако грешим, али Twisted Sister у том периоду нису постојали. А, сем тога, Skid Row баш и нису имали нешто много везе са свима њима, били су много металичнији.

Itekako su postojali kolega.A kakve veze ima to sto je Skid Row bio zesci od ostalih navedenih bendova?Mnogo ti bre seres kolega. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Исправи ме ако грешим, али Twisted Sister у том периоду нису постојали. А, сем тога, Skid Row баш и нису имали нешто много везе са свима њима, били су много металичнији.

A bre Bosko, stvarno. Zaista ne vidis vezu izmedju GNR, MC i Skid Row?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je zakazan jos 22.10 (ako se ja dobro secam,i jos uvek nije otkazan!

 

Iskreno Sebastian nikada nije dobro pevao uzivo (barem ne na koncertima koje

ja imam).Skid Row je jedan od mojih omijenih bendova i pre nego sto je zakazana Budimpesta planirao sam za ovo da odem u Tursku (Istanbul & Ankara)..pa me je ovo zesce povadilo!

 

Sto se tice L.A Gunsa...planirao sam i na to da idem ali je koncert nazalost otkazao menadzment,a ne promoter...barem on tako kaze...

 

Johnny:What happend with "L.A GUNS" show...is it cancelled...if so...why?

 

 

Promoter:Cancelled the Central/Eastern EU part of the tour, no reason was given.

 

Sto se tice Wigwama tu su svirali i Adler's Appetite i nije bilo otkazano pa se nadam da nece ni ovo.Adlera sam propustio zbog konceta koji sam ocekivao u Beogradu,pa nisam stig'o da se organizujem i vidim legende (zbog vize)...a ako ste slusali ono sranje od GN'R tribute-a koje je unisteno remixima...(Appetite for Reconstruction)...Sweet Child Of Mine peva Jizzy Pearl..tako da nam samo ostaje da mastamo o tome sta je bilo u Budimpesti,i trebalo da bude u Beogradu...no kad nema interesovanja za legende L.A-a sami smo krivi!

 

PS-Kako planirate da idete na Sebastiana...fudex ili voz...?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je zakazan jos 22.10 (ako se ja dobro secam,i jos uvek nije otkazan!

 

Iskreno Sebastian nikada nije dobro pevao uzivo (barem ne na koncertima koje

ja imam).

Ta informacija da je otkazao menadzment nije tacna.

 

Sebastian Bach nikada nije pevao dobro uzivo,to je tacno, ni blizu kao na albumima. I na albumima se drao kao magarac a uzivo je to bio cirkus, ali glas mu jeste propao u odnosu na tada, sada je bas katastrofa, ali koncert necu propustiti ni za zivu glavu.

 

Ja idem kombijem ako skupimo dovoljno ljudi, imamo vozaca i sve, samo trebaju ljudiiiiiiii. Pa ako hoce neko od vas mozemo da se dogovorimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mislis ovaj skidrow.com?

 

Koncepcija im je glupa. Nemaju nista sto upucuje na to da su nekada bili velike zvezde i po sadrzaju (MOLIM VAS KUPITE NAS NOVI ALBUM!!!) me uzasno podseca na sajt Poisona

Da,na taj mislim icon_da.gif

Bach se ni ne spominje,sto je stvarno sramota,pitam se sta im je to tako strasno uradio pa da nece ni da cuju za njega icon_confused.gif

 

Inace,Rachel ode u neke vozace(fanovi ga finansiraju,a zauzvrat dobijaju kao neke goodies icon_smile.gif ),covek se tripuje zesce,a uopste ne mogu da ga prepoznam na ovoj slici(dobro,ne kazem ja da je loshe icon_smile.gificon_wink.gif ),al da ga vidim na ulici,stvarno ne bih imala pojma da je to on........ no.gif

 

 

 

user posted image

Edited by stpgirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si cujem is'o.Kako je bilooooo??

Ja nisam jos dobila vizu,pre cu se poroditi nego sto cu je dobiti...... icon_sad.gif

Jjjaaaooojjj..ne pominji mi vizu..pazi..iz Nisa sam krenuo u cetvrtak u 01h..stig'o u Beograd oko 06h da predam dokumenta za vizu od 09-12h..ali su mi trebali i prihodi roditelja (zadnje 3 plate)..a to inace nije trebalo avgusta (kada sam isao na Sziget)..onda sam se lepo vratio u Nis istog dana oko 19h..uzeo ta dokumenta..i 6 sati kasnije ponovo uhvatio isti voz za Beograd..dakle petak 01h..opet sam stig'o u Beograd oko 06h,predao dokumenta opet prvi..vratio se za Nis u petak oko 19h..a u ponedeljak uhvatio voz oko 03h iz Nisa...stig'o ujutru u Beograd...uzeo vizu oko 14h...vratio se na Nis oko 21h..i sutra ujutru (u utorak) otis'o na W.A.S.P u Sofiju...vratio se u u sredu...pa u subotu krenuo na Bacha...i vratio se u sredu..tj danas...

 

Predgrupa su bili neki Madjari ciji pevac podseca na Cipija iz Osvajaca.Oni su svirali oko 40 minuta..a onda su sa miksete pustali Velvet Revolver "Contraband"..vise od pola albuma..nakon toga je neko iza zavese (kojom je bila pokrivena bina) uperio treptece svetlo u tonca,koji je iskljucio Velvet Revolver..nakon cega se sklanja zavesa i pocinje koncert.Naravno prva pesma je "SLAVE TO THE GRIND".Osim toga bend je izveo (koliko se secam):PIECE OF ME, 18 AND LIFE, I REMEMBER YOU, MONKEY BUISNESS, HERE I AM, IN A DARKENED ROOM, FROZEN, BIG GUNS i na kraju naravno YOUTH GONE WILD.Ovo nije kompletna set lista obzirom da sam verovatno neku pesmu zaboravio,a pored toga su svirali i 3-4 nove...koje me iskreno i nisu bas odusevile...

 

Sebastian je izgledao isto kao na donjem linku + je nosio majcu "Forever Wild" koja se prodavala na koncertu za 18e.Nekoliko puta je ponovio da imaju novi dvd,koji se nije prodavao na koncertu niti bilo gde po Budimpesti.Na sredini koncerta je izbila manja tuca..i Sebastian je prekinuo koncert rekavsi:"I don't want anybody of mu friends to get hurt..and all of you are my friends"..Pesmu "Here I Am" je najavio rekavsi:"Budapest,I've been waiting for 15 years to say "Here I Am"".....18 And Life su pevali Madjari..naravno samo prve dve-tri recenice...za "I Remember You" je rek'o:"If you know the words..please sing along" (klasika)...za vreme "Youth Gone Wild" kada publika treba da kaze Skid Row..Sebastian je publici pokazao svoju zadnjicu demonstrirajuci svoje misljenje o pomenuton bendu...koncert je zavrsen recima "See You Next Year"...mada svi oni to kazu..zato nemojte to uzimati zdravo za gotovo...

 

Wigwam je klub koji prima oko 700-800 ljudi i bio je dupke pun.Bina je visoka oko 1,5 metara..tako da se iz bilo kog dela kluba sve vidi savrseno i blizu..nema glava i ruku da smetaju.Koncert je po meni bio nekako intiman i poseban,jer je bio za malo ljudi i svi su bili blizu legendi (moj je bio drugi red). Madjari koji su poznati kao najgora publika na svetu..su se stvarno primili..devojcice prema ocekivanju vristale..a Sebastian nije skidao osmeh sa lica sve vreme...i izgledao je stvarno srecno i zadovoljno..kao i publika...That's all folks!

 

 

PS-Dakle slike + set lista koja je verovatno identicna onoj iz Budimpeste...

 

http://www.manyfaced.com/galerie-sebastianbach.php

Edited by Johny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...