Jump to content

Pestilence


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

ali WTF? Cak ni track listing se nezna,a eno ko god da je pre-prderovao album preko oficijalnog sjata i amazona, kao trebalo bi do danas da mu stigne, jer je 13-og datum izlaska.

 

Ali nebi to bio problem da ima neka oficijalan vest o tome kada je novi datum i da pise uopste da je odlozen. Barem neka informacija. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslusao sam pesme na spejsu...progresiv dm

ok

 

nije lose al .....

previse prepucano sto se produkcije tice

moze prodje

 

omot mi se ne svidja

 

Pestilence je Pestilence - thrash/dead na prvim albumima ,ovo mi i nije nesto ubedljivo ko sto sam ocekivao

ali nije lose..moze da se slusa

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam , nista mi se ne svidja pevanje ... bice problema ako je ovo najbolja pesma na albumu ...

I eto... ispade da je Horror Detox najbolja pesma, ovo je TESKO GOVNO od albuma ... s'obzirom da nisam ocekivao nista, nema ni razocarenja ;)heehhe.

 

Kolko je gomno mozete cuti na snimljenim pesmama ponovo Lost Souls , Out of Body i Chemotherapy koju jedva prepoznadoh . :(

 

Pevanje je ono sto mi najvise smeta, bas je budjavo i album je monoton ... i ne znam verovatno ga nikada vise necu pustiti .

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mislim skinite i poslusajte

 

za dm album je dobro

 

za pestilens je lose

previse je bezdusno....bas su ga odradili samo:P

 

al zamislite da u SR jedan bend snimi ovakav album to bi bilo ludilo...za standarde u evropi i svetu ovaj album je ono..prosek.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u, jebote, koja dosada od albuma... ne mogu da verujem... :icon_ne:

potpuno monotono i obichno. nishta zanimljivo na celom albumu. tokom slushanja albuma imao sam osecaj kao da slusham jednu pesmu od sat vremena.

nema razlike izmedju pesama. jako dosadan death metal...

Edited by SkullKrusheR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bulja od albuma ... ali zato Atheist ce pokazati kako se pravi pravi death metal album . U njih ne sumnjam... a za pestilence ovo je bruka. Testimony snimljen pre kolko godina ?! Ko ce ga znati ... a produkcija na albumu savrsenstvo , tako da jbg.

 

cim sam video ovo govno od mamelija na sta lici znao sam da od toga nema leba... mozda mislio da ce da zaradi pare...

 

mada verovatno je i mislio s'obzirom kolko traze za nastup.hahha

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...