Jump to content

Pestilence


STARSHOOTER_SUPREME

Recommended Posts

Imam opus od doticnih, shta ga znam, nista spektakularno. Istina ima dobrih pesama sa Spheres i Testimony-a ali kao sto rekoh nista posebno. U nekim momentima iritirajuci vokal i u neku ruku sporije pesme...Mada nije losh ni ovaj Consuming Impulse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

SPHERES!!

 

Tony Choy na bassu...o cemu mi uopste govorimo?  :mrgreen:

 

Sto se tice te legende, vise ga volim u ATHEIST-u!!! Po meni PESTILENCE su izdali samo jedan odlican album a to je Testimony of the ancients!!! Ne zelim da kazem da su ostali sranje, ali jednostavno nisu odlicni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu da ti vratim te diskove jebali te oni inace ti meni nisi dao te diskove:

dogovor je bio da ti ja narezme kocner ccorpse da bi ti razmenio to za coroner i taj disk koliko je tvoj toliko je i moj,a ti si mi uvalio demeter i cu da ti vratim ende.

Inace ja sam taman po tom pitanju postao darezljiv davao bih vam diskove ,ali onda je dosao cuveni Hellhammer i svi ste me tu iznervirali. I shvatio sam da niko nece dobiti diskove ni od mene ni od milana,a ja i on smo se uortacili tako da samo za kintu molicu lepo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chist rachun duga ljubav...i ja kazem smile.gif

Mada ja ovde sa lokalnom decom lako radim razmene...dodju mi na gajbu, sednemo, srezemo i svak svojoj kuci ... ne volim da dajem diskove niti volim da ih uzimam na par dana...sto moze da se rameni na licu mesta ili da se kupi ... tako je najlakshe ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Slusao sam "Spheres" i ono je ubedljivo "najcudniji" death metal album koji sam slusao! Mislim ono jeste death, i to technical, ali definitivno iskace van granica svog zanra..mislim..npr "PERSONAL ENERGY" je kao neka...jazz/death pesma...stvarno neopisivo icon_mrgreen.gif

Mnogo me zanimaju i sotali radovi, pa cu ih naravno i sigurno anbaviti icon_wink.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Testimony je mnoooogo jak Album, pravi Death Metal sa dosta tehnike. Meni se licno i "Spheres" mnogo svidja ali su tim albumom platili ceh jer je ipak bio mnogo cudan za slusanje...Posle toga je usledila komercijalna smrt benda...Nazalost, ali tu cenu su platili i Cynic i Atheist...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cu da ti vratim te diskove jebali te oni inace ti meni nisi dao te diskove:

dogovor je bio da ti ja narezme kocner ccorpse da bi ti razmenio to za coroner i taj disk koliko je tvoj toliko je i moj,a ti si mi uvalio demeter i cu da ti vratim ende.

Inace ja sam taman po tom pitanju postao darezljiv davao bih vam diskove ,ali onda je dosao cuveni Hellhammer i svi ste me tu iznervirali. I shvatio sam da niko nece dobiti diskove ni od mene ni od milana,a ja i on smo se uortacili tako da samo za kintu molicu lepo.....

SAmo sto mene znas jedno 10 godina i UZEO SI MI PARE ZA CC ...........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...