Jump to content

Tehnika sviranja gitare


Dushan S

Recommended Posts

Zajebavamo? ...Shone jes' da si mi drug, ali oladi malo...samo znas da pljujes :no: ...a da li si kojim slucajem zapazio kako vesto landara i zabacuje mali prst na levoj ruci dok svira? ...naravno da nisi...e TO ti je druze odlika vrhunskih gitarista, a ne neki tamo stakkkato, legaDo i arpedjios :da: ...E kada TO savladas, ondaK se javi.

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,dovoljno je da vidis njegove slike da skapiras da se sve vreme zajebavamo... :)

A ovaj Sitch se toliko uziveo,postace profi lazov :muzicar:

MIslis postacu politicar :rockdevil:

 

 

cuj sta ti Marty kaze,zabacuj mali prst na levoj ruci i tada ces biti The King! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok ba, o cemu ti?Uradio bih ja skroz neke druge stvari,ali ti neću reči koje preko foruma.:)

 

 

Usput,i kao pr ne možes pobiti pola svetske populacije,za to bi već trebao da vladaš svijetom,dobar makar pola svijeta da je u tvojim rukama.

Kao da mene boli briga da li neko ima sluha ili ne,jedino me nervira kada vidim neki bend da svira na raštimanoj gitari.That+s all.

 

Usput,mišljenja sam da svi imaju sluha,samo ne jednako razvijen,ali zato postoji Burge. :rockdevil:

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej starci. Posto sam verovatno jedan od najvecih funova Satcha i obozavam tog coveka i naravno jedino skoro njega sviram, interesuje me kako da pocnem tako reci uciti njegovu tehniku.

Recimu njegove pesme prilicno dobro mogu odsvirati ( naravno ni blizu kao on ) ali ipak kada bih da improviziram kao on ili barem slicno nema sanse. Zna li neko postoji li neka knjiga koju je on napisao jer stvarno bih voleo poceti kao on. Posle dugog sviranja, vezbanja i snimanja pesama nekako se osecam nepotpuno tj tehnika mi se doslovno "Usmrdila" tako da mislim da je vreme da prestanem "landarati" sa arpeggima i glupostima i krenem sa njegovom tehnikom. Ako neko ima neku ideju ili mozda pdf, bilo sta zamolio bih ga da napise ...

 

ps. Da napomenem da nisam profesionalac ili nesto slicno, prilicno sam dobar gitarista za svoje godine ali jos mnogo treba da ucim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo rodjace kunuo si si u Michael Angela sada kao to je sranje Satrijanijev sam najeci fan,bio si u fazonu da ucis druge kako se svira ,"skinuo si ceo speed kills"...sada kao znas samo neke delove, nije on nesto,satrijani keva...

Nemoj pogresno protumaciti,lepo je sto si ti skapirao neke stvari,ali sad kad sam video ovo:

 

Posto sam verovatno jedan od najvecih funova Satcha i obozavam tog coveka i naravno jedino skoro njega sviram

 

Barem nemoj bezati od cega si poceo....i govoriti kako si jedan od najvecih fanova...Ja posle sedam godina obozavanja Judas Priesta ne tvrdim da sam jedan od najvecih fanova.....

Sve je ok,ali licemerije...

Aj cutim necu serem...Uzdravlje :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa stari ti kazes " a posle sedam godina obozavanja Judas Priesta ne tvrdim da sam jedan od najvecih fanova..... " a ja tvrdim da sam jesam jedan od onih koji obozava tog coveka u tome je razlika, postoje slicnosti zar ne ? Btw tvoj post ni na koji nacin ne daje odgovor na moje pitanje. Koliki sam ja fan i koliko nekoga volim nije pitanje nego samo uvod u ono o cemu sam pricao tako da tvoj post i ne pomaze ovde. Sto se tice Angela da istina obozavam shredove ali kakve to veze ima sa ovim ?

Sto se tice Angela jos jednom jesam li ja negde rekao da Angelo nije nesto ? Btw svrha ovog posta takodje nije da te provocira ili nesto ali stari ako ne mozes pomoci sa pitanjem koje sam postavio ne razumem zasto uopste pises ? Broj postova ? Pitanje je upuceno ljudima koji su barem malo informisani sa odredjenim stvarima vezanu sa tehniku spomenutog gitariste. Sada si od ovoga napravio zbrku i sledecih 10 ljudi ce da leci svoje komplekse na ovom postu. Sta ja volim i sta sviram moja je stvar a ime ovog topica je " Tehnika sviranja gitare: Pitanja i odgovori " tako da imam pravo da pitam sta god hocu. Dok god moj post ne vredja nikoga, ne provocira i dok ne izgleda neprijateljski onda je sasvim ok. Pozdrav

Edited by -AleksandaR-

Share this post


Link to post
Share on other sites

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH BRATE TI IMASH PROBLEM!!!!!

JA NE ZNAM KO JE OVDE ISKOMPLEKSIRAN, SAMO SAM TRAZIO DA VIDIM VIDEO SNIMAK TEBE KAKO SVIRASH NO BOUNDERIES, POSHTO MOGU DA SE KLADIM DA ISTU PESMU MOGU DA ODSVIRAM 24573568 PUTA BOLJE OD TEBE!!!! zato isqliraj dechko, u sobu i uchi

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...