Jump to content

Tehnika sviranja gitare


Dushan S

Recommended Posts

Pa stari ti kazes " a posle sedam godina obozavanja Judas Priesta ne tvrdim da sam jedan od najvecih fanova..... " a ja tvrdim da sam jesam jedan od onih koji obozava tog coveka u tome je razlika, postoje slicnosti zar ne ? Btw tvoj post ni na koji nacin ne daje odgovor na moje pitanje. Koliki sam ja fan i koliko nekoga volim nije pitanje nego samo uvod u ono o cemu sam pricao tako da tvoj post i ne pomaze ovde. Sto se tice Angela da istina obozavam shredove ali kakve to veze ima sa ovim ?

Sto se tice Angela jos jednom jesam li ja negde rekao da Angelo nije nesto ? Btw svrha ovog posta takodje nije da te provocira ili nesto ali stari ako ne mozes pomoci sa pitanjem koje sam postavio ne razumem zasto uopste pises ? Broj postova ? Pitanje je upuceno ljudima koji su barem malo informisani sa odredjenim stvarima vezanu sa tehniku spomenutog gitariste. Sada si od ovoga napravio zbrku i sledecih 10 ljudi ce da leci svoje komplekse na ovom postu. Sta ja volim i sta sviram moja je stvar a ime ovog topica je " Tehnika sviranja gitare: Pitanja i odgovori " tako da imam pravo da pitam sta god hocu. Dok god moj post ne vredja nikoga, ne provocira i dok ne izgleda neprijateljski onda je sasvim ok. Pozdrav

 

Toliko o svemu tome....

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada vidim ovu seksi fotku odozgo prvo sto pomislim da ovaj coveC radi u zivotu jeste neki vid prodaje tela za pare, no iz daljih postova vidim da se cak bavi i sviranjem.... zamisli riba iznajmi zigola, a on joj zasvira neki teski shredd i... necu dalje ne smem :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada vidim ovu seksi fotku odozgo prvo sto pomislim da ovaj coveC radi u zivotu jeste neki vid prodaje tela za pare, no iz daljih postova vidim da se cak bavi i sviranjem.... zamisli riba iznajmi zigola, a on joj zasvira neki teski shredd i... necu dalje ne smem :) :) :)

 

Sta ti seres,pizdo jedna,ti kao nisi isao u teretanu?Zeleo bi ti da budes kao on :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...