Jump to content

Tehnika sviranja gitare


Dushan S

Recommended Posts

Pa sta ako sam prikreveni gay i ako deset satina dan vjezbam pagninija i posle toga idem u teretanu da treniram bicepse d abih mogao mojim drugariccama iz Kine slike da saljem??Vi ste samo ljubomorni psi.

 

Shred pobediti mora.

 

Shred ili Smrt!

 

 

 

 

Edit:Anarki znaci bolila te je guza onda.

Edited by Sitch Boe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko nije smeo?ne pravi se da si neki frajer sada,kada si onda cmizdrio kao beba jer te je guza boljela i molio si me da prestanem da ti ga turam.Kada sam te uhvatio,nisi mi mogao pobjeci jer sam tada imao bicepse kao arnold a ti bio slabic obicni.Cuti BOBO

 

 

 

 

 

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dragi moj ... ja ne znam s kim si ti sutradan spavao u krevetu ... ali, to vece ( koncert Satriani-a ) ja sam legao u 3 a sutradan sam pitao kuma kada si ti, mali homofobu, legao ... on je rekao u 6 ... sto ce reci usrao si se :P ...

 

Sad, ti mozes da pokusas da budes faca, sa tim gay tripovima, i da u isto vreme drkas onog shredera ... da ti dam savet, to se radi ukusno ... znas bez preteranih gluposti, i bez suvisnih reci ... i da pokusas da to napises da bude smesno i drugima, a ne samo tebi ... jer, vidis, niko se nije nadovezao na taj tvoj post ... ovo moje je samo odgovor ...

 

 

Eto mala lekcija iz spama ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije se usrao nego je bio guzen do 6 pa je posle morao da se malo izivi na tebi...nije to sramota kume i nemas cega da se stidis :da: ...mnogo veci likovi od tebe su ga primali u prdaru.

Evo shredlord ima samo 16 godina a vec mu je analni otvor sirok kao cetnicki kazan...a decko kida kako svira :da:

 

I da diro' sam te kurcom dok si spavao :wub:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...