Jump to content

Tehnika sviranja gitare


Dushan S

Recommended Posts

imam zelju da naucim svirati gitaru...imam klasicnu (greskom kupljenu,nisam ja je kupovao :confused: ),pa me zanima da li ima neki dobar sajt na internetu o tehnikama sviranja gitare i slicno...totalni sam pocetnik pa ako nekome nije mrsko moze i ovdje da objasni neke stvari za pocetnika :)

 

note i slicno...

 

 

hvala unapred :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz svima ja sam nov ovde cisto da vidim kako funkcionise sve ovo

potreban gitarista... autorski bend, izdanje obezbedjeno, pesme u rock fazonu... javiti se na pp..
A koji je fazon muzika mislim nesto sto vec postoji ili...? Javi se oko toga za gitaristu da se dogovorimo! pozz
Danas sam ustimao gitaru i kupio par knjizica...tako da pocinjem sa obukom...oticu i na koji cas...ma bice rezultati za koju godinu :pivopije:
Samo opusteno i srecno, i treba da imas debele zivce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marty F

Da nije to na tvom avataru neka njushka iz filma "Stalker"? :mhihi: Strava stvar, juche zavrshih "Piknik Kraj Puta", roman na kojem je zasnovan film(as if you didn't know :)), a imam i film, ali prvo da nadjem prevod, ne razumem ruski :)

 

 

@Limunovo_Drvo

Probaj Iron Man-a od Black Sabbatha, Nating Els Metrs, Don't Cry od Gansa i tako slichne probane stvari :)

Edited by ogisha007

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Marty F

Da nije to na tvom avataru neka njushka iz filma "Stalker"? :mhihi: Strava stvar, juche zavrshih "Piknik Kraj Puta", roman na kojem je zasnovan film(as if you didn't know :)), a imam i film, ali prvo da nadjem prevod, ne razumem ruski :)

 

Aha, u pitanju je glavni protagonista...necu nista da ti pricam, odgledaj film...mozda i najbolji film Andreja Tarkovskog :da:

Edited by Marty F

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keva su svi. Rubljov i Ivanovo detinjstvo su nekako najludZi. Nostalgija ima najlepsu fotografiju. Stalker i Solaris jebu kevu pricom. Inace, malo ljudi kapira da se radnja u Stalkeru desava u Americi, i da su svi karakteri Ameri :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...