Jump to content

Sta osecate i da li na vas doom metal utice depresivno?


Agarth

Recommended Posts

Nekada je doom bas lose uticao na mene, ali vise me ne radi.:)

Prevazisao sam valjda tu fazu.

Ima bendova koji stvarno lose uticu na mentalno stanje, naravno ako se preterano uzivis i poistovetis sa muzikom. To bas nije pametno raditi, narocito ako su u pitanju doom i black.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, doom na mene utice manijacki, hocu da pokoljem one sto ga sviraju, ali opet, ima nas raznih, ne mozes sve da volis jel da? Ali mene zanima kako to mozete da volite, da budete depresivni?????

Neki ljudi verovatno vole da budu depresivni. Ima i toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno, doom na mene utice manijacki, hocu da pokoljem one sto ga sviraju, ali opet, ima nas raznih, ne mozes sve da volis jel da? Ali mene zanima kako to mozete da volite, da budete depresivni?????

Tetragrammaton Cleric je dao veoma lep odgovor na prethodnoj strani (izuzev dela za funeral doom ;) ).

nema potrebe da sopstveni dozivljaj doom-a izjednacavas sa tudjim. na mene, recimo, veoma lose utice power metal; pripadne mi muka od svog tog poleta i veselosti kako u muzici tako i u tekstu, ali kapiram da ima ljudi koji to vole. zasto oni to vole kad se meni gadi, i kako je uopste to moguce, besmisleno je pitati se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar slusanje muzike nije stvar izbora?

Ono sto me smara - ne slusam, niti se vise zanimam za to po bilo kom osnovu a kamoli da me nervira.

Uopste mi nije tesko da izbegnem stvari u svojoj kolekciji za koje se ispostavilo da mi ne prijaju onako kako zelim, kakva je to filosofija ...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je doom odlican lek za samocu ili neke teske momente jer ima emotivnih tekstova sa kojima se moze saziveti, ali mi deluje da cini ljude koji to ucestalo slusaju izolovanijim, depresivnijim i disasocijativnijim nego sto zaista jesu.

da se razumemo, slusam par bendova te vrste i to ne nesto ozbiljno, ali znam par zagrizenijih fanova pa pricam na osnovu toga :ph34r:

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poklao bih sve koji vole ono sto meni ne prija - ispravna filosofija?

Hmmmm ...

:ph34r:

 

A sta bi sa smislom za humor??? Salila sam se covece! Naravno da ne bi ubila nikoga, ali ponovicu opet, doom mi je straaaasno dosadan!!! A moze i da prosto zaboravite da sam bilo sta napisala...cheers! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima istine u ovome ali meni, jos uvek, treba ona energija koju moze da isporuci samo metal.

Postoji mnogo razlicite muzike koju volim i koja mi prija i koja me zbilja cini srecnim i ispunjenim ali iako se nacelno ne slazem ni sa cim u metalu - njegova energija je nezamenljiva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...