Jump to content

Sta osecate i da li na vas doom metal utice depresivno?


Agarth

Recommended Posts

Ono sto mene ''leci'' jeste Cemetery of Scream...

Mada, vec neko rece da svaka osoba razlicito reaguje na odredjenu muziku...Tacno je da sve zavisi od psihe samog coveka.

Rhapsody, Blind Guardian i sl. je ono sto bi mene ''bacilo'' u bedak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo me prilicno zanima!

Dakle, sta osecate i kako na vas utice doom metal?

to je najjaca stvar koju je ljudski um moga ikad da kreira!to za nedostatak ljubavi nek puse i nek preslusaju anathemu i MDB.ja sam doom-er do ludila i jos nisam umro od njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Slabo slusam doom (u stvari jedini "doom" koji slusam je The 69 Eyes, a ni to nije bas pravi doom =)) ali mi itekako budi emocije kada sam ,,u tom fazonu".

 

Naime, pesme od 69 eyesa kao sto je Radical (Paris Kills) mi zaista bude onaj trip, umirem, starim, zivot je konacan itd.

 

Pesme kao sto su Crushing High, Dance D'Amour i Don't Turn Your Back On Fear imaju tu emociju stvarnosti i uzivanja, ne umem da je opisem ali samo tako se primim uz te pesme. U stvari, moram da jednom pustim te pesme tokom seksa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras da preslusas nesto od My Dying Bride. Moja preporuka su As The Flower Withers ili Turn Loose The Swans.

Skin'o sam neku njihovu stvar, preslus'o je i smorio se.

 

Ne volim te ciste instrumente bez uticaja klavijature i ravnomeran growl.

 

Just not my thing.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slabo slusam doom (u stvari jedini "doom" koji slusam je The 69 Eyes, a ni to nije bas pravi doom =)) ali mi itekako budi emocije kada sam ,,u tom fazonu".

 

Naime, pesme od 69 eyesa kao sto je Radical (Paris Kills) mi zaista bude onaj trip, umirem, starim, zivot je konacan itd.

 

Pesme kao sto su Crushing High, Dance D'Amour i Don't Turn Your Back On Fear imaju tu emociju stvarnosti i uzivanja, ne umem da je opisem ali samo tako se primim uz te pesme. U stvari, moram da jednom pustim te pesme tokom seksa.

eeee ph34r.gif polako bre treba da dodješ do sexa, a i počeo si da izbegavaš kurve, shto je za tebe zabrinjavajuće.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...