Jump to content

Zaklana Čeljad


CTPAX

Recommended Posts

  • 1 month later...

KAKVI CAREVI!

Imam sve od njih-tri spota i jedan album

 

"Nisamneznamkakosamosnovnuskoluzavrsio rekords" :lol:

 

Ma kakav grind-ljudi su samo dobri zajebanti :)

Ali ovo je legendarno:

 

Mika upao u šamotnu pec :mhihi:

 

"Miko picko!

Istranzirala te zenaaaaa!

A ja hteo u zamrzivac....

Ijaooooooooo"

 

Kvlt! :)

Edited by Re-Animator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да. Ваљда ће снимити нов материјал. А шта значи "шамотна"?

 

Šamot je vrsta zemlje nešto kao glina, koja se meša sa još nečim nisam tačno siguran s' čim. Koristila se za oblaganje unutrašnjosti peći na drva i ugalj jer može da izdrži visoke temperature.Tako da su neke peći žargonski nazvane šamotna peć

Edited by To®

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ја сам чуо да је их је држава тужила због Панонског Говнара.

 

Добио сам вечерас 4 пјесме од њих, ускоро би требо да набавим и цијели албум.

 

Дробићу ти кичму

дробилицом за кичму :)

најјачи текст :rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šamot je vrsta zemlje nešto kao glina, koja se meša sa još nečim nisam tačno siguran s' čim. Koristila se za oblaganje unutrašnjosti peći na drva i ugalj jer može da izdrži visoke temperature.Tako da su neke peći žargonski nazvane šamotna peć

 

Nije to zargon. Shamotna pec je vrsta visoke peci u kojoj se pece cigla. Shamot je inace glazirana pecena glina (kao ploce kojima se oblazu kaljeve peci - ali spolja). Culi ste valjda nekad za shamotnu opeku? To je izolacioni materijal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zaklana Celjad i Osmi Putnik 2, i nista drugo!!!

Imali su zapazenu analizu na Sok Koridoru. Pustali su im spot za Panonskog Govnara, i bas ih nahvalili.

Tajni identiteti su super. Trebalo mi je neko vreme da provalim da znam basistu :twisted::twisted: Mylo rules!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam coveka video dugo, posto sticajem cudnih okolnosti, od marta nisam u Bgu, tako da ne znam nista o planovima. Al ako saznam nesto ostavicu sigurno. Kad bi se uporedjivali opus i uticaj, siguran sam da nema uticajnijeg benda od Zaklane Celjadi.

DR TREPANATOR-DR SEPARATOR-MYLO-GAS MASKA!!!!!!! Fuck Yeah!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest peramitic

moram da Vas razocaram, ali propustili ste verovatno njihov jedini nastup za sad i ko zna kad

bese to 22.06. ali vesto skriveno kao in memoriam Zaklana Celjad, ko je gledao neke Parafinske plakatcice po gradu mogao je da vidi :meshuggah:

mada se svirala samo jedna nova pesma, koja traje vise nego pola proslog albuma, mogli ste da dobijete i majice, i tako to, ali...ocigledno ste propustili :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam coveka video dugo, posto sticajem cudnih okolnosti, od marta nisam u Bgu, tako da ne znam nista o planovima. Al ako saznam nesto ostavicu sigurno. Kad bi se uporedjivali opus i uticaj, siguran sam da nema uticajnijeg benda od Zaklane Celjadi.

DR TREPANATOR-DR SEPARATOR-MYLO-GAS MASKA!!!!!!! Fuck Yeah!!!!

 

Значи Заклана Чељад живе још увек :pivopije: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram da Vas razocaram, ali propustili ste verovatno njihov jedini nastup za sad i ko zna kad

bese to 22.06. ali vesto skriveno kao in memoriam Zaklana Celjad, ko je gledao neke Parafinske plakatcice po gradu mogao je da vidi :meshuggah:

mada se svirala samo jedna nova pesma, koja traje vise nego pola proslog albuma, mogli ste da dobijete i majice, i tako to, ali...ocigledno ste propustili :rolleyes:

 

 

 

e jbg ako je tako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secam se toga,totalno su extra to odradili,samo neko ko je extremno pazljivo pogledao plakat i jo pritom imao puno muda da ode tamo je mogao da uziva u svirci :lol: Ja sam to izvalio tek desetak dana kasnije :udri:

 

 

@ peramitic: Koliko je bilo ljudi? Jel si ti bio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...