Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Znam za to, ali mi nije jasno zasto je takva praksa da uvijek najmanje sviraju pjesme s albuma "Awake", koji je uzgred receno, LaBrie najbolje otpjevao.

Mislim da i Train Of Thoughts zapostavljaju dosta a taj album nema losu pesmu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam za to, ali mi nije jasno zasto je takva praksa da uvijek najmanje sviraju pjesme s albuma "Awake", koji je uzgred receno, LaBrie najbolje otpjevao.

 

pa iskreno, ako se ne racunaju zadnje 2 turneje, i images je stalno bio zapostavljen, ali je sad 15 godina od tog albuma, pa sviraju u celini, sto ce reci da za 2 godine to mozemo ocekivati i za "Awake"

 

Mislim da i Train Of Thoughts zapostavljaju dosta a taj album nema losu pesmu....

 

pa, realno, podjimo od toga da nijedan album nema losu pesmu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je zadnji album sad do jaja kad sam ga temeljno slusao. Ali "Ministry of Lost Souls" i "Prophets of War" mi se apsolutno ne svidjaju. Muzicki naravno. Reci su do jaja kao i uvek. Dok je "In the Presence of Enemies" jedna od najboljih stvari DT-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi (D.T.) ladno poceli da prodaju backstage pass za koncerte. Cena, sitnica. Ako uzmem sebi jedan, glupo da idem sam, tako da moram i ortaku jedan da pazarim. Kostace me 600$, nek ide zivot.

 

Scratch that. To je samo za koncert u Detroitu. U Detroitu, alo. Pas mater. Nista, bar si ustedeh 500$, odo' da pazarim MK IIC+.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da kažem ... meni se to sa ta faza u koju su došli DT pomalo gadi. Uopšte ne pričam o muzici, već o tome da će sada da stave na eBay Portnoyevu znojavu čarapu, da će da "za true fanove" organizuju izlet u legendarnu garažu u kojoj je sve počelo za simboličnih 500 S ... itd itd ... meni je to sve malo ljigavo.

 

Ali OK, zarađuju novac, što meni uopšte ne smeta, sve dok sviraju ovako dobro kao što sviraju ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pravo da kažem ... meni se to sa ta faza u koju su došli DT pomalo gadi. Uopšte ne pričam o muzici, već o tome da će sada da stave na eBay Portnoyevu znojavu čarapu, da će da "za true fanove" organizuju izlet u legendarnu garažu u kojoj je sve počelo za simboličnih 500 S ... itd itd ... meni je to sve malo ljigavo.

 

Ali OK, zarađuju novac, što meni uopšte ne smeta, sve dok sviraju ovako dobro kao što sviraju ...

 

Pa ljudi su postali jebeni mainstream...

 

Meni lično, zadnji album je prilično loš, ima 3 dobre pjesme, ostale su prosjek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ljudi su postali jebeni mainstream...

 

Meni lično, zadnji album je prilično loš, ima 3 dobre pjesme, ostale su prosjek...

 

Da, da mainstream... Juce im bio spot na MTV-u izmedju Britney Spears i Destiny's Child. Non stop nas bombarduju njim. Kako upalim radio DT. Nisu vise onaj garazni underground bend samo sa true fanove... Prodali se za sitne pare. Izneverili nas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da mainstream... Juce im bio spot na MTV-u izmedju Britney Spears i Destiny's Child. Non stop nas bombarduju njim. Kako upalim radio DT. Nisu vise onaj garazni underground bend samo sa true fanove... Prodali se za sitne pare. Izneverili nas...

ne seri, molim te...

Share this post


Link to post
Share on other sites

bend moze da bude mainstream kao metallica, dzabe im ako ne valja muzika (posle blacka), a moze da bude kao Iron Maiden, jednako mainstream, a i dalje jebu keve...

 

Ha, ha... Svaka čast! Sa ovim moram u potpunosti da se složim!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...