Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Neko trazio linkove (pre vise od mesec dana ;) ) za Made In Japan, pa evo:

 

http://rapidshare.com/files/67159800/DrTJap_.part1.rar

http://rapidshare.com/files/67164368/DrTJap_.part2.rar

 

Huh...kad pre izbrisase 2. deo :-(

Prvi je jos uvek dostupan, al' bez drugog ce da fale dve zadnje pesme...

Edited by EnKi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na opstoj metal diskusiji, mnogi nov album kvalifikuju kao razocareje godine?!? :confused:

 

Meni je DT jedan od najkvalittnijih bendova danasnjice - pratim njihov rad preko dve decenije i koliko god se trudila, ne mogu da budem razocarana. :) :) :)

 

Album je na prvom mestu topao, nabijen emocijama i kvalitetan. Ja apsolutno ne znam sta vise ljudi ocekuju?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno ste seronje

Svakako ste promasili poentu mog posta, ali yum ne bi bio yum kad ljudi ne bi sipali negativnu energiju bilo gde i bilo o cemu i lesinarili cekajuci tudje omaske, a btw - sviraju od '85.e - skoro 23 godine i potpuno je nebitno kako su se zvali

ranije i da li ih ja slusam 15 ili 20 godina - svakako duze od mnogih koji najvise palamude (cast Uzali - on je ovde ipak najveci dinosaurus :P )

:opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, jebem mu mater, kakve blage veze ima to što ljudi pljuju po novom albumu sa tim ko ih koliko sluša? Ja sam počeo da ih slušam kao klinac, negde 1995, i meni je novi album bolji od prethodna dva. Šta sad to treba da znači? Ajmo malo veze s mozgom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja eto tek danas prvi put na forumu...DT slusam od '96..........Pokusao sam sto vise da procitam sa DT teme ali sam posle par strana prekinuo.Neverovatnih gluposti sam se ovde nacitao o svojoj prvoj nezaboravnoj muzickoj ljubavi. Najplica stvar koju obozavalac Progressive muzike moze da uradi je da preslusa album dva puta i brze bolje ode na forum i isere se kako mu nevalja ovo ili ono........

Kada se pojavio Falling na prvih 10 slusanja sam bio totalno zbunjen i mozda razocaran ali sam ZNAO da DT treba slusati dugo dugo dugo.I dan danas kad pustim taj album(iako sam ga slusao milion puta) cujem nesto novo.........Neke pesme mi se zalepe tek posle nekoliko godina.....i onda se pitam "Covece jesi ti bio gluv ili koji ti je kurac bio........pa ova pesma je remek delo".Oni koji seru po DT-u ustvari ne slusaju muziku vec samo traze zamerke i prave se pametni.DREAM THEATER se slusa zatvorenih ociju,cistog uma i otvorenog srca!!!! Nije se rodio savrsen covek niti postoji savrsen bend koji ce istim zarom i kreativnoscu napraviti 10 IMAGES-a ili AWAKE-a. Meni je svaki album na svoj nacin neverovatno drag..........i svaki je zapecatio jedan period mog zivota......UZIVAO SAM TRCECI KUCI IZ GRADA DA BI PRESLUSAO NOVI ALBUM :meshuggah:

 

SERONJE NEKA ODU NA WC SOLJU PRE UKLJUCIVANJA KOMPA :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je novi album odlican, i tu se slazem. Ali za Falling i ne bas. Obzirom ko ga je pravio, sasvim prosecan album. Pa i sami su rekli da je nastao u cudnim okolnostima. Iznudjen od strane izdavacke kuce, dok je Portnoy imao problema sa alkoholom. Oni svakako ne mogu da naprave bas djubre od albuma, ali ja od njih ne ocekujem prosek. Srecom kasnije su pokazali koliko bolje mogu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi shta vam je, zadnji album DT je losh... kolko god vi voleli DT morate se pomiriti sa tom chinjenicom.

Uopšte nije loš, samo ne radi na prvu loptu. Mene je recimo "Train Of Thought" radio na prvu loptu pa sad ne mogu uopšte da ga slušam koliko je prazan u stvari. A sa druge strane, "Six Degrees" sam mrzeo jer me nije radio prvih par nedelja slušanja, ali kad sam ga uklavirio... :opusteno::rockdevil:

 

Na "Systematic Chaos" ima samo jedna loša stvar, a to je "Dark Eternal Night", ta stvar je jebena parodija na Dream Theater. Samo fali Lesli Nilsen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...