Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Pa kenjam po onome sto ne valja , nije random i ne idem redom , znam sta biram :pivopije:

Samo napred, ali ja kad naletim na jos jednu izjavu poput ove na forumima gde sam moderator, dobices zabranu postovanja od par dana, za pocetak. Recimo, da sam moderator na black metal forumu, zbog onoga na Dark Funeral temi vec sad ne bi mogao pisati po forumu.

 

Idi slusaj sta vec slusas, gledaj filmove, opusti se. I prestani prosipati praznu pamet po temama, bez ikakvih argumenata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dream Thater su apsolutno jedan od najboljih bendova svih vremena!!

Tekstovi su im smisleni i udaraju vas u srce, mike je jedan od najboljih zivih bubnjara,

a James-ov glas je nesto posebno!!!!!! HAIL DT

 

@ kvrag : ako mislis da su Rhapsody i Dream Theater sranje koji kurac trazhish ovde?!

Idi na neki emo forum pa tamo kenjaj a ne ovde..DT i Rhapsody su svirali dok ti jos nisi bio u planu.Zato tisina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, svi su izhejtovali Barselonu. Klavijaturista Unexpecta mi rece da je tu bilo ubedljivo najgore ozvucenje na celoj turneji, reverb 10 sekundi, toliko imaju crkve jbte

 

edit: kako kenja, jedini nas je iskulirao od svih clanova svih bendova, a kao nije rockstar :haha:

Edited by stormtrooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican intervju :} Samo....jebote,koliki je....mogao bi da oladi sa tom teretanom,za koju godinu ce da izgleda ko shvarceneger :haha:

Posto mi je ovo prvi post na DT temi,da iznesem neko opste mishljenje o bendu.DT mi je jedan od omiljenih bendova i dosta dugo ih slusam ali nekako su uvek imali jednu jedinu manu,a to je labrijev vokal :s Nekad mi stvarno zvuci odvratno.....ko kastriran...nekad ok.U principu ,DT bi bio savrshen bend da imaju nekog drugog vokala....cak vise gotivim i Domenici-ev vokal neko od labrija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...