Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Ovaj Rudess ne mož biti luđi! Samo filuje neke stvarčice, nije mu dovoljno 300 efekata i 55 tastatura...još pre 10 godina je imao duplo napajan sistem gde bi jedino on imao struje u slučaju nestanka. Primer ludila

keytar. Možda će i Petrucci da da otkaz pa se pripremaju na vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem da je to samo do mene, ali Rudess me u poslednje 2 godine nevidjeno nervira -.- Nznm sto, ko sto rece neko gore, samo tovari efekte, klavijature, nabija komplekse ljudima, stavi klavijaturu samo da bi odsvirao jedan rif na jednoj pesmi :rolleyes: Ima najbolju klavijaturu na svetu, i jos tovari gluposti preko nje... Ima jedno 4-5 Zen Riffer keytars (ako ne i vise).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda jeste wizard ali mislim da bi ga Kevin Codfert(adagio) pojeo u duelu kao zec kelerabu.

 

Setimo se samo Underworld albuma,cini mi se da je proglasen lik za klavijaturistu godine po izlasku albuma.

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cinjenica je da jos uvek niko ne moze da pojede Rudess-a. Nema tog sa tolikim znanjem, iskustvom i svime... To me i nervira kod njega, nema konkurenciju. Niko ne moze da dodje do izrazaja od njega. Odusevljavam se sa Underworld albumom, i bas sam trazio da vidim ko je svirao na tom albumu. Znam da je Richard Andresson svirao solaze na tom albumu valjda :) On je lik, kao klinac slusao rock muziku na kasetama, i na onim "kineskim" sintovima naucio da svira, tako sto je skidao solaze gitara :) I mogu ladno reci da je najbrzi klavijaturista na svetu.

 

EDIT: Na nekom drugom albumu je Richard svirao... Moja greska

 

Kevin Codfert (taj sto bi da jede Rudess-a xD) has gotten the title of "Keyboard of the Year" by Castle of Pagan in 2004.

Edited by Shinigamy91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Underworldu je svirao Kevin Codfert,znaci solaze su mu bruka dok u poslednja 3 albuma Rudess zvuci isto,kao cirkus sto i svira.jebale ga cirkuske teme.

 

 

 

 

Edit:ok,vidim da si ispravio post drugar!:)

 

 

Edited by AwakeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god Rudess bio dobar, muzički obrazovan i nenadjebiv, fali mu duša koju poseduje (ili je barem posedovao) Moore.

 

 

Kevin Codfert (taj sto bi da jede Rudess-a xD) has gotten the title of "Keyboard of the Year" by Castle of Pagan in 2004.

 

Od Japanaca ništa drugo i nisam očekivao :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...