Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

E baš šteta što nije Minnemann... Delovao mi je nekako prirodno i pozitivno. Roddyja mi bilo žao haha.

 

Takođe sam stekao utisak da nekako prave budale od njih i baš providno pripremaju teren da pokažu Manginija kao najboljeg bubnjara. To sa bacanjem nekih odd timeova i nepara mi tako bedno izgleda, da nemam reči. Da ti bubnjari daju njima neki gruv, pitanje kako bi se oni snašli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minneman moj favorit......Mangini se previse kurci dok svira......neodgovara mi takva licnost u DT.....svi su stalozeni dok sviraju.

 

A Portnoy se nije kurčio jel? :uhoh:

Inače i meni je Minneman najsimpatičniji.

Edited by Wendigo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe sam stekao utisak da nekako prave budale od njih i baš providno pripremaju teren da pokažu Manginija kao najboljeg bubnjara. To sa bacanjem nekih odd timeova i nepara mi tako bedno izgleda, da nemam reči. Da ti bubnjari daju njima neki gruv, pitanje kako bi se oni snašli.

 

This

 

 

 

Meni samo neverovatno glupo ono kao "Lang i Donati su previse na svoj nacin interpretirali pesme'dok je u fazonu Mangini isto ko Portnoy odsvirao"

Kakva nebuloza, iskreno Lang je razbio one dve sekunde Dance of Eternity sto smo mogli da cujemo, ne kapiram poentu jel oni oce da bubnjar svira 100% Portnoyeve deonice ili hoce da osveze malo svoju repetativnu svirku sa kreativnim bubnjarem? ocigledno ne.

Sto me je iskreno pogodilo kada je Rudess krenuo da sere o tome, a on kao svira od note do note legendarne Kevinove solaze? :rolleyes:

Edited by Erotomaniac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nesto preterano pratio govore DT-ovca, ali sam ukapirao da oni ne zele da razocaraju fanove, i zele da imaju svirke kakve su imali do sada... Valjda im zato Mangini i odgovara najvise, skinuo je Portnoya maximum... Ali opet, Minneman je po meni pokazao najvece fore, i sve ostalo ^^ Lik se smeje, zajebava dok svira, dok su ovi svi mrtvi ozbiljni :) Vise bih voleo njega da vidim za bubnjevima u DT-u, takav vedar lik treba... Svi ovamo nesto mrache, mi sviramo, jebemo kevu, tacka.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mineman je toliko kreativna licnost, da nemam reci. Nije on za DT, mnogo vise zasluzuje od toga.

Pogledajte ovo npr :D

http://www.youtube.com/watch?v=MHft4OR7Rus

:haha:

Koliko je ovo do jaja! :bigblue:

 

A što se audicije tiče, Minnemann je zasad definitivno moj favorit, mada eto svi kažu da je Mangini izabran... al ajd, videćemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva nebuloza, iskreno Lang je razbio one dve sekunde Dance of Eternity sto smo mogli da cujemo, ne kapiram poentu jel oni oce da bubnjar svira 100% Portnoyeve deonice ili hoce da osveze malo svoju repetativnu svirku sa kreativnim bubnjarem? ocigledno ne.

Što se tiče kreativnosti bubnjara, izabrani će imati mogućnost da se pokaže na novom albumu, malo li je? Lepo je uneti poneki detalj i malo osvežiti određenu deonicu, ali nema potrebe menjati ritam u potpunosti. Svaka čast Virgilu, ono možda i zvuči zanimljivo, ali šta će im koji moj izmenjena sekcija u pesmi koja je nastala pre dvanaest godina? :zeleni: Portnojeve deonice treba da ostanu takve kakve su, ionako im ništa ne fali - if it's not broken, don't fuckin' fix it. :bigblue:

 

Minnemann oduvao načisto, totalno bi mi bilo svejedno kada bih morao da biram između njega i Manginija. Ajd još da vidimo šta Priester i Wildoer imaju da ponude. :)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

čudno, niko ne komentariše virgila, meni je zanimljiv kao bubnjar, ali kao lik mi više liči na neku babu, sa sve onim naglaskom i šuškom i nikako mi se ne uklapa kao lik u celu priču, a čini mi se da i ostatak dta ima slično mišljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...