Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

Sad sam tek odgledao ovo sa probe. Ma svi su do sada razbijaci, samo zavisi kome sta lezi. Cak mi ni Derek nije zvucao toliko lose iako su oskrnavili zvuk. Vidi se da su snimci izrezirani da potenciraju greske. Takodje, minutaza Maninni-ja je zavidna u odnosu na ostale, tako da ispada da je najbolji. Licno mi se ne svidja, ni pojava, kezenje a ni svirka. Deluje mi zbunjeno u celoj prici. Virgil je razbio, jes da je smesan. Lang i Marco su najbolji za sad, bar po meni.

 

Opet se ja vracam na Charlie Z-a, bas cudno da su njegovi snimci na youtube-u bas od ovih pesama sa audicije.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

minutaza Maninni-ja je zavidna u odnosu na ostale, tako da ispada da je najbolji. Licno mi se ne svidja, ni pojava, kezenje a ni svirka. Deluje mi zbunjeno u celoj prici.

Po čemu ti deluje zbunjeno? Čovek je upao bez problema u svaki groove koji su mu nabacili, pokazao par stilova sviranja kao od šale, prebacivao se iz jednog u drugi. Vlada instrumentom, sabija.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne dovodim u pitanje njegove bubnjarske kvalitete, pre svega ne bi ni bio pozvan da ne sabija. Jednostavno mi deluje kilavo i izvestaceno kad se kezi za bubnjevima. Mozda su mu dali tip da bude sto slicniji Portnoy-u, jos malo kose, brade i pljuvanja i bice kao saliven.

 

Virgil bi mogao da menja LaBria. Slican ton glasova imaju.

 

Uuuu, nisam ni skontao da je pozvan i Aquiles Priester, on je svirao za Angru na Rebirth turneji, ubio je taj koncert sa DVD-a.

  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni deluje iskreno srećno kada svira, kao što svaki muzičar treba da bude, ali dobro, kažem da deluje, to je sklono subjektivnoj proceni. Ali kilavost... ne znam o čemu pričaš, gore sam već naveo njegove kvalitete. Meni je pre Derek bio kilav, jer nije mogao da stigne da skonta foru i uleti na vreme.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo to očekivali. :D

 

Vilduer ga je odsvirao iz muda, ali kontam da bendu nije potrebno tako nešto, žele više detalja u svirci. Džejms reče nešto o Pristerovom pristupu stvaranju muzike u drugim bendovima, negativno se izrazio o tome što čovek piše muziku i tekstove, ne shvatam koji je to fazon, potpuna besmislica.

 

Mangini je pozer sa gomilom ženskih hormona, ali neka im ga, barem se muzički uklapa. :bigblue:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po čemu ti deluje zbunjeno? Čovek je upao bez problema u svaki groove koji su mu nabacili, pokazao par stilova sviranja kao od šale, prebacivao se iz jednog u drugi. Vlada instrumentom, sabija.

Sabio je, činjenica. Ali meni se čini da je jedini on od svih sedmorice (mladih :bigblue: ) toliko želeo da upadne u Dream Theater. Ostali mi nisu delovali toliko zainteresovano (za neke znam da čak nisu ni hteli da upadnu), zbog toga se on i najviše trudio da odsvira sve kako su oni zamislili i da da svojih 100% umeća i emocija. Moj lični favorit je bio Mineman. Razvalio je, jednostavno.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...