Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Sinoc gledao DT u Budimpesti, isao sa jednim prijateljem, odlican koncert pred oko 4-5000 ljudi, i kontam kako nema sanse da se kod nas ikada okupi toliko ljudi kad bi kojim slucajem neko njih odlucio da dovede.

Sjajan prostor na otvorenom, Budapest Park, rekao bih kao neki zabavni park u kome se povremeno odrzavaju koncerti.

Setlista ista kao zimus iz Beca, samo sto je meni subjektivno bilo bolje sinoc, bio sam odmorniji, koncert na otvorenom, plus sam popio par piva da me malo razgali :) super bilo.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam i ja, čudi me da se nismo videli. Meni je ono bio peti Dream Theater i najbolji do sada. :da: Onaj set je svakako morao da se vidi opet, plus tada je bilo sedenje, gledanje iz daljine u zatvorenom prostoru, a sada leto, prvi redovi i skakanje do iznemoglosti. :rockdevil:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Bas sam se vise puta okretao i gledao po publici ne bih li te vidio, ali ne primjetih te. Mi smo u toku prvog seta bili na nekih 15-20 metara od bine sa lijeve strane, a nakon pauze smo bili po sredini, na istoj udaljenosti. Stigli smo tamo malo iza 19h, a otisli odmah nakon koncerta da hvatamo tramvaj ka centru grada.

Kako si ti isao, je li bio prevoz preko Borka, koliko vas je islo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je preko Minje na kraju, išlo je nas šestoro kombijem, krajnje opičena ekipa sve u svemu. :haha: Mislim da je i ekipa doprinela tome da ovo bude najjači Dream, još kad se setim kakva je žurka krenula posle koncerta, piči mjuza sa svih strana, ovamo viršle, onamo KFC, ljudi se šetaju u Yes i Rush majicama a hedbenguju uz Enter sandman - i sve se mislim kako toga ovde nikad neće biti. Jebiga. :P

 

Šibnuo sam ti slike na mail, taman možemo tamo da nastavimo spiku, da ne spamujemo ovde. :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

08152014_DreamTheater_Breakingthe4thwall_PreorderBanners_950x400.jpg?1408634555183

 

 

Omot je baš classy i jednostavan, sviđa mi se i kako sve zvuči, ali kadriranje je na momente kao da snima neko iz publike kako bi uploadovao na youtube. Plus, ovi bi stvarno mogli da nauče da bend ima jebenog basistu! :haha:

Edited by Totamealand

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to je bas fora, posto se od njih ocekuje da odsviraju perfektno, onda svi samo cekaju da pogrese, da kazu "AHA, pogresio je!". Naravno da je bedno to sto oni rade sa tim amaterskim edit-om i smesno je kako su uopste dozvolili da to ljudi vide, ali kontam velika vecina ovde kapira da su oni matoriji i da je njihov zenit prosao. Idite odgledajte one ranije koncerte kad su lepo cepali... Ne moze da se poredi bend iz onog perioda i ovog...

 

Ja imam utisak da Petrucci i dalje hoce da pokaze kako moze da svira i kako je u formi i da je sad sve cisto dokazivanje i teranje inata, umesto da odrastu i sviraju nesto srazmerno svojim godinama :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...