Jump to content

Dream Theater


bu

Recommended Posts

a ja se osjecam k`o najveca glupaca jer DT nisam cula sigurno godinu dana, skroz sam ispala iz kolosjeka.. nevermore nikad nisam slusala.. symphony x sam slusala do prije 2 godine a onda su me smorili..

ostadoh samo na megadethu icon_smile.gifbiggrin.gif

 

jedino mi zao sto nemam nista od DT ovdje, ostalo mi sve kuci.. a uzelih se..

 

 

jebi ga, bar sam iskrena icon_smile.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOze li neko da kaze gde je skinuo novi DT posto na DC++ su samo fakeovi (LaBrie solo album) icon_cry.gifno.gif

ima vec sad svugdje, samo ako ne zelis naletit na fake, trazi obavezno .m4a fajlove. ako nemres nac, javi mi se na PP, stavit cu na ftp..ajd poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nista mi gore nema nego da idem na koncert benda koga nisam cula godinama - i plus, veze nemam sta sviraju............ no.gif

i onda poslije nabavim albume i bude mi krivo sto nisam mogla skroz da uzivam u live verzijama.....

no.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima vec sad svugdje, samo ako ne zelis naletit na fake, trazi obavezno .m4a fajlove. ako nemres nac, javi mi se na PP, stavit cu na ftp..ajd poz!

Medna Andro, 'de ga neđe uppp-pu majku mu jebem-loaduj, ruka ti se pozlatila.

Imaš, ako ništa drugo, makar ovu rapidshare.de varijantu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da niste svi gej metalici onda bih svatili o cemu se radi.

 

 

poslusajte

 

Muse - Absolution

 

po svakoj proceni...DT su slusali samo ovaj album dok su snimali octavarium.

 

osim title track-a...koja izgleda da je neki tribute to prog rock..narocito Genesis-u.

 

i ako ima dosta ripp-off momenta *kao i svaki dream posle FII*

 

bolji je od train of Thought mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

novi album je pukeface.gif

 

ovo vise nije DT... vec neki heavy metal bend...

Ne znas sta pricas. Istina je da su ubacili malo novog , ali to je 5%...otprilike. Na jednoj ili dvije stvari ima malo ne-DT melodije , ali u sustini su ostali isti. Meni je album odlican, ali daleko od toga da je najbolji. Ne mozes gledati samo Images kao Dream Theater.

 

*Boro- Necu komentarisato ovo , nikako. wallbash.gifwallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se svidja i novi album, mada dok ne "naucim" staro, necu ga ni slusati icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

i zasto ljudi trpaju DT medju progressive METAL grupama icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Dream Theater su rodonačelnici prog. metala, ako ti nije jasno zašto ih trpaju u metal, uporedi Dream sa nekom prog. rock grupom i videćeš da je DT mnogo više heavy icon_da.gif i zato su cool icon_cool.gifmusik19.gif nego, nisam slušao taj novi album, jel vajla nešto?( da znam da li da se trudim da nabavljam laugh.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dream Theater su rodonačelnici prog. metala, ako ti nije jasno zašto ih trpaju u metal, uporedi Dream sa nekom prog. rock grupom i videćeš da je DT mnogo više heavy icon_da.gif i zato su cool icon_cool.gif  musik19.gif nego, nisam slušao taj novi album, jel vajla nešto?( da znam da li da se trudim da nabavljam laugh.gif )

itekako valja usprkos nekih copy dijelova, ipak je to DT icon_wink.gif

 

ljudi cesto istrce prije detaljnijeg preslusavanja sa krivim dojmovima..

Edited by Andromeda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ev ja sam preslusao album nekih 25 puta i za mene neka nikakve dileme, ovo je najlosiji DT do sada. Moze se slusati, nije teski odron, ali po kriterijima koji su sami postavili je skroz tanak.

Moze se slusati, ali ni jedna pjesma ne odusevljava(cak ni zadnja koja je najbolja). Da ne spominjem recikliranje tudjih, i pogotovo svojih starih ideja.

Neko rece da je mnogo bolji od TOT-a, s cim se ne bih nikako slozio(tot jer bar na momente odlican). Ja bih ga cijelog mijenjao za jos jedan Stream Of Consciousness icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...