Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Ma i to sto kazes,necu da se raspravljam sa tim idiotom zato sto je pointless!

Inace da li ima neko kvalitetne snimke sa svirke iz BG-a prosle godine da okachi opet bio bih veoma zahvalan,na starom sistemu sam imao prve 5 stvari i to odlicnog kvaliteta,snimao je jedan crnogorac sa balkan foruma i kachio ali mi je puk'o sistem tako da od toga nema nista...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја га сигурно нећу рашчишћавати, јербо нисам модератор овди. А и ти си пајсер кад се свађаш с принцом. Како ниси схватио до сада да је по метнално здравље његове постове најбоље игнористаи, као да их ниси ни прочитао?

 

Znači, i ti voliš crust.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sranje su a svidja ti se njihova pesma?

 

Ja sam rekao to za crust, a ne za Pet Shop Boys. Samo kažem da ne znam u čemu je to veličina Pet Shop Boys, pa da svi moraju da znaju za njih. Gledao sam njihove spotove još pre petnaestak godina i, čim im nisam ime zapamtio, znači da me njihov zvuk nije privukao, kao ni gomile sličnih sastava. A pesma k'o pesma, još jedan u nizu slučajeva pesama zahvalnih za metal obradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pažljivo proučim sve albume Gamma Ray, meni su vala poslednja tri najbolja. Nekako su žešći nego ranije, nema nja-nja pesama tipa Send Me a Sign, niti nekih hard rock stvari kao što je bilo na albumima sa Scheepers-om. Imaju dosta heavy-ja, No World Order i Majestic puno vuku na Judase, Land of the Free II na Maidene, puno deonica ima pokradenih od ovih bendova, ali meni se baš to sviđa. U stvari, pitanje je da li bih ikada zavoleo Gamma Ray da nisam počeo da ga slušam sa Majestic, pa posle toga nabavio i No World Order.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslednja tri albuma su stvarno dobra, ali ne sviđaju mi se plagiranja. Nije ih toliko bilo ranije... Ispravite ako grešim.

 

Donekle se slažem... Ali opet za razliku od "nekih drugih" nastavili su u pravom smeru.

 

Чича РНА је данас постао поносни власник следеће стварчице:

 

e953_1.JPG

 

Čiča RNA mora biti mnogo srećan. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, како се узме. За сада је плоча за коју сам дао убедљиво највише пара, али мнооого мање од онога за колико сам до сада видео да је одлазила, а то је по правилу било преко 100 евра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao brate, zar toliko para za jednu ploču... Ja za taj album ne bih dao više od 10 evra.

За те паре би могао само диск да узмеш. А плоча је врло ретка, да се разумемо, одакле толика цена.

 

Jesi je uvezao iz inostranstva ili iz komšiluka?

Грчка. Грци имају ненормално добре ствари. Лик од кога сам је добио је имао на винилу и Virgin Steele "Marriage Of Heaven And Hell Part 2" за почетну цену од 50 долара. Не знам за колико је отишла.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...