Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

Skoro sam otkrio za bend (Znam da je sramota, ali sam "noviji" metalhead) Moram da priznam da su odlicni, sve vise volim Power metal, znaci Stratovarius, Gamma, Blind, Ima ih jos...

 

 :D

 

 

Тема за "Power/Prog предлоге" ће ти донети много нових бендова. Људи остављају линкове, предлоге, стога покупи пар бендова и само цепај. :)

 

 

П.С. Blind Guardian-a што више, наравно. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam otkrio za bend (Znam da je sramota, ali sam "noviji" metalhead) Moram da priznam da su odlicni, sve vise volim Power metal, znaci Stratovarius, Gamma, Blind, Ima ih jos...

 

 :D

 

 

 

ja bih ti preporucio prva 3 albuma primal fear-a,iron saviour,helloween...to su ti bendovi koji su direktno ili indirektno vezani za gitaristu i pevaca gamma ray-a kaia hansena...

 

 

i okusaj srecu i sa falconerom...prilicno dobar bend...i Labyrinth,progresiv bend...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gamma Ray su ti super pocetak, a sto se tice power metala, obavezno da nabavis diskografiju Sonate Arctice i HammerFall-a obavezno. :bigblue: Ne slusaj ovog Narsila, on ce ti samo Gardijane preporuciti i nista drugo. :haha:

naravno da Gardijane treba poslusati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro sam otkrio za bend (Znam da je sramota, ali sam "noviji" metalhead) Moram da priznam da su odlicni, sve vise volim Power metal, znaci Stratovarius, Gamma, Blind, Ima ih jos...

 

:D

 

 

 

Sto se tice Gamma ray albuma, prvo doktoriraj Land Of The Free i Somewhere Out In Space. Dalje vec kako budes hteo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

i okusaj srecu i sa falconerom...prilicno dobar bend...i Labyrinth,progresiv bend...

Labyrinth i Rhapsody obavezno. :bigblue::wub:

 

 

@scofield

Al' dobar ti je pocetak - GAMMA RAY! :opusteno: Kad si vec krenuo sa njima, preslusaj ih skroz, pa onda idi dalje. :bigblue:

Edited by NatashaNS
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ljudi sta vas je odgovrilo na moj post :D

 

Ja cu vas sve poslusati i poskidati sve to.

 

Sto se tice, neko mi rece, Hammer, i sonata, imam obe diskografije svidjaju mi se ali ne toliko...

 

Ja bi na starnu stavio (za sada) : Blin Guardian (Odlicni su stvarno), Gamma, Statovarius...

 

Dalje polako... Sto se tice powera trenutno vise slusam njega nego Heavy, a heavy je najbolji, po meni,

 

Aj necu vise off topic :)

 

Dajte mi 4-5 pesme od Gamme koje mi bas preporucjete, ja sam odlusao 4-5, tek cu skinuti diskografiju, pa za to vreme da odlusam ovo!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ljudi sta vas je odgovrilo na moj post :D

 

Pa kad pitaš za jedan od najvoljenijih Metal bendova. :)

 

Meni su oni od tog klasičnog Metala (zovi ga power, speed, heavy, kako god) odmah iza Mejdena.

 

Inače, Land of the Free mi je omiljen njihov album, ali ti preporučujem da ipak slušaš redom i da praviš pauze između albuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Осећам се срећним кад видим да се металци понашају онако како треба да то заиста и буде, братски. Свака част, људи!

 

 

@ scofield Само полако и гурај, а почећемо и да те водимо на концерте, али немој школу да сјебеш због Метала, после да нас твоји оптужују како смо те увели у секту. :haha:

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=pcAucl5f4cg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Осећам се срећним кад видим да се металци понашају онако како треба да то заиста и буде, братски. Свака част, људи!

 

 

@ scofield Само полако и гурај, а почећемо и да те водимо на концерте, али немој школу да сјебеш због Метала, после да нас твоји оптужују како смо те увели у секту. :haha:

 

 

+2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...