Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

+3 za ono o pomaganju xD

 

@Thrasher- Ma ja to da ne bude spam :D

 

Inace, moja preporuka- prvo preslusas Kepeer Of The Seven Keys 1 i 2 od Helloween-a (pogotovo prvi, tu je Kai Hansen uglavnom sve uradio, mada je meni ipak drugi bolji (ali samo malcice)), onda u'vatis GR, pa Heading for Tomorrow, zatim Land of the Free i Somewhere Out In Space (ta dva u pola noci da znas :D ), onda Power Plant i No World Order (a takodje i sve ostalo, samo na ove najvise paznje da obratis :D ). I na kraju, opet se vrnes na Helloween, i preslusas Walls Of Jericho, najvece savrsenstvo ovoga sveta (posle gibanice :D ). (takodje, i sve od Helloween-a, sem Pink Bubbles Go Ape i Chameleon-a (to po licnom izboru), moras da preslusas, to je power metal lektira :D ).

Edited by Srlandand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudi me sto ti se jako svidja Strato, a Sonata ne nesto posebno. Obrati paznju na prvi album Sonate - Eclitpicu, i naredna 3... Ovo posle pretpostavljam da ti ne bi odgovaralo.

 

A sto se tice GR-a, samo polako... Trebace ti vremena da preslusas sve njihove albume. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Sonatu nisam slusao tako puno ko Strat, ima vremena da zavolim :)

 

A GammaRay onako, ima nekoliko pesama preslusao sam skoro sve predloge i izvoijo bi : Gardens of the sinner, Hell is thy home, VALEY OF THE KINGS, Heal me, SEND ME A SIGN.

 

Tek cu da zavolim Gammu...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Sonatu nisam slusao tako puno ko Strat, ima vremena da zavolim :)

 

A GammaRay onako, ima nekoliko pesama preslusao sam skoro sve predloge i izvoijo bi : Gardens of the sinner, Hell is thy home, VALEY OF THE KINGS, Heal me, SEND ME A SIGN.

 

Tek cu da zavolim Gammu...

 

Dečko, ja bih ti preporučio da preslušaš prva dva albuma benda Annihilator (Alice in Hell i Never Neverland) i prva tri od Metal Church (Metal Church, The Dark i Blessing in Disguise), kao i nezaobilazni Angel Dust - To Dust You Will Decay. To je provereni lek protiv utapanja u gejštinu ka kojoj te vodi loženje na Send Me a Sign i druge dečje pesmice.

  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dečko, ja bih ti preporučio da preslušaš prva dva albuma benda Annihilator (Alice in Hell i Never Neverland) i prva tri od Metal Church (Metal Church, The Dark i Blessing in Disguise), kao i nezaobilazni Angel Dust - To Dust You Will Decay. To je provereni lek protiv utapanja u gejštinu ka kojoj te vodi loženje na Send Me a Sign i druge dečje pesmice.

 

HAHAHAAA! Koji idiot! Koji ćeš ti kurac ovde? Tema baš lepo ide prethodnih nekoliko strana, i onda dođeš ti sa svojim kompleksima latentnog geja da lečiš dečka Annihilatorom i Metal Churchom!? Slušaće verovatno i njih! Ima vremena - ima 15 godina! Naravno, Annihilator ne isključuje Gamma Ray - sem kod mentalno ograničenih osoba! Odjebi sad!

 

A scofieldu preporuka da (kad popravi ocene) posluša Edguy, Avantasia-u i Kamelot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAAA! Koji idiot! Koji ćeš ti kurac ovde? Tema baš lepo ide prethodnih nekoliko strana, i onda dođeš ti sa svojim kompleksima latentnog geja da lečiš dečka Annihilatorom i Metal Churchom!? Slušaće verovatno i njih! Ima vremena - ima 15 godina! Naravno, Annihilator ne isključuje Gamma Ray - sem kod mentalno ograničenih osoba! Odjebi sad!

 

A scofieldu preporuka da (kad popravi ocene) posluša Edguy, Avantasia-u i Kamelot.

 

Da te ne zovu možda prijemnik? Evo ti moj last.fm profil, pa pogledaj da li kod mene Annihilator isključuje Gamma Ray: http://www.last.fm/user/Trepissimo

 

Nisi shvatio poentu mog posta, ali nema veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 

 

HAHAHAAA! Koji idiot! Koji ćeš ti kurac ovde? Tema baš lepo ide prethodnih nekoliko strana, i onda dođeš ti sa svojim kompleksima latentnog geja da lečiš dečka Annihilatorom i Metal Churchom!? Slušaće verovatno i njih! Ima vremena - ima 15 godina! Naravno, Annihilator ne isključuje Gamma Ray - sem kod mentalno ograničenih osoba! Odjebi sad!

 

A scofieldu preporuka da (kad popravi ocene) posluša Edguy, Avantasia-u i Kamelot.

 

Haha, Edguy nameravam da odlusam neke pesme, avantasia odlusao nekoliko a Kamelot isto nekoliko, pesma od Kamelota The Hunting (Ako se tako pise) je najjaca.

 

 

A inace nemam ja sada lose ocene, nego inace :D

 

Los sam ucenik ono nedovoljan ili dobar zavisi ako nemam keca, jos nisam okusio cari popravnog :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prince tj Отшельник je poseban lik, mada je kul kad ga upoznaš uživo, i cenim kod njega je što ima svoj stav i zabole ga za mišljenje većine. :D Inače, kol'ko sam skontao, gotivi Gamma Ray, ali mu je Send Me a Sign totalno gej pesma. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Hm, gledam ovih zadnjih par strana, pa i ja se bacih na skidanje, idem redom sa slusanjem, pa sta bude. Sluso sam pre na tubetu, svidelo se to meni,al' nikako da skinem, uvek se nesto ispreci... 

Edited by Zoidberg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...