Jump to content

GammaRay


Recommended Posts

I baš nikakav ni bonus, ni neki neobjavljeni live snimak, ništa... Jedino što je fino pakovanje i kao eto ima te liner notes.

Potencijalno tržište za ovo izdanje je onih npr. 53 fanatika na svijetu koji moraju da imaju sve od benda u fizičkom obliku.

 

A ove ranije pjesme, jesu li albumske verzije ili one sa Blast From the Past, sa Kaijem?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:bigblue:

 

Kupujem ih i ja na originalu (a i na vinilu kad naletim), ali samo albume i live, ne moram baš sve. Dobro, imam i Blast From The Past naravno. A napabirčio sam usput i Heaven Can Wait EP i Silent Miracles EP...

Fale mi još Empire, No World Order i LOTF II.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ove ranije pjesme, jesu li albumske verzije ili one sa Blast From the Past, sa Kaijem?

 

Samo The Spirit i Tribute to the Past su sa Ralfom, ostalo su BftP verzije.

 

Meni fale prva 3 + LotF 2 od studijskih, i još koješta od ovih ostalih izdanja (zavidim vam za Blast i Alive) >_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka čast, kolekcionari. :pivopije: Ja jedino što imam je To the metal na vinilu i CD-u, uzeo na koncertu onomad. Za sada mi je dovoljno, ima mnogo bendova sa kojima treba jednako ozbiljno napredovati kada je kolekcija u pitanju. :mrgreen:

 

I iskreno, ja sam toliko isforsirao verziju Heaven can wait sa Blast from the past kompilacije da, koliko god gotivio prvi album, uvek će mi ova kasnija verzija biti draža. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

zavidim vam za Blast i Alive

 

Ta dva su esencijalna.

Da moram da zadržim samo 2 izdanja od GR, to bi bila ta dva, zato i jesu bila prioritet.

Alive 95 mi je jedan od najdražih live albuma (a uglavnom nisam fan istih) ikad, možda čak i najdraži.

 

Svaka čast, kolekcionari.

 

Jbg, Kai je božanstvo koje se mora ispoštovati, bez obzira na ovaj zastoj u kreativnosti. :bigblue:

 

I iskreno, ja sam toliko isforsirao verziju Heaven can wait sa Blast from the past kompilacije da, koliko god gotivio prvi album, uvek će mi ova kasnija verzija biti draža. :da:

 

Meni su skoro sve verzije sa Blast draže od originalnih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa hoće kao da učini i još uvijek aktuelni album reprezentativnim i rame uz rame sa klasicima, al tu ne pomaže nikakva magija...

 

Onaj vrisak kad publika otpeva svoj deo u Future World, naježih se samo setivši ga se!

 

Skoro cijeli taj album je da se naježiš...

A kad smo već kod vrištanja & kidanja, čisto da se podsjetimo :wub:

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Kako vreme prolazi,ovaj Kaji sve više izgleda ko muška kuravela,razblajhan,isti brus đener!još samo da ugradi pizdu.

a da,a muzika,ni za kurca više.il se kurvaju s koncertima il ti best offovi.prsli ko muda kroz bušne gaće.

  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

And zero fucks were given that day.

 

 

 

Nego...

11060924_10203798868481215_8475547200118450373_n.jpg?oh=980d4ce2d2e1b53f79fc03494f60014f&oe=558C1FA9&__gda__=1438397156_8528e67ada4537968e85dde189d205bf

 

Na slici krajnje neobičan team-up: Alexander Dietz (Heaven Shall Burn), Dan Wilding (Carcass), Eike Freese (Dark Age) i tata Kai.

Kai je u interview-ima pominjao da hoće da odradi neki tribute svom 30-godišnjem bavljenju muzikom...sooooo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...