Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

i tebe sam sit kafano..... icon_smile.gif

 

Ali obavezno na kraju da bude ono kad Coverdale kaze: "And to conclude this evening..." icon_razz.gif

Hehe druze a moglo bi se otvoriti sa vriskom "Are you readyyyyy?" "Here's a song for ya'" icon_smile.gif

 

Inace Srki momchino jel planirate da dodjete u Novi Sad u skorije vreme? Vol'o bih da vas gledim ovdi a kontam da ce biti savrsheno icon_smile.gif

 

Cheers!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da se zahvalim svima koji su sinoc bili na svirci , ja sam se proveo extra icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

A sto se tice N.Sada , stvarno ne znam gde bismo mogli da sviramo. Pregovaram sa gazdom RST-a , ali to je fenserica mesto . Ako ti znas neko mesto (a da nisu gradiliste, enter i foxtroth) javni.

pozzz do sledeceg slusanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da se zahvalim svima koji su sinoc bili na svirci , ja sam se proveo extra icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

A sto se tice N.Sada , stvarno ne znam gde bismo mogli da sviramo. Pregovaram sa gazdom RST-a , ali to je fenserica mesto . Ako ti znas neko mesto (a da nisu gradiliste, enter i foxtroth) javni.

pozzz do sledeceg slusanja

london underground, nekadasnji hard rock, gde je bila pero deformero svirka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da se zahvalim svima koji su sinoc bili na svirci , ja sam se proveo extra icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

A sto se tice N.Sada , stvarno ne znam gde bismo mogli da sviramo. Pregovaram sa gazdom RST-a , ali to je fenserica mesto . Ako ti znas neko mesto (a da nisu gradiliste, enter i foxtroth) javni.

pozzz do sledeceg slusanja

Buuuuu nisam znala da je bila svirka u petak icon_sad.gif A ionako nisam nigde ishla mogla sam banuti. Nisam bila odavno, Srki kad cje opet? icon_wink.gif

Edited by BloodElfica

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da nastavim gde stadoh:

24.2. St. Pazova

25.2.Tabacco (spec. gosca Tanja Jovicevic ex Oktobar 1864)

 

3.3. Kuglas

8.3. i 10.3. Zeppelin

11.3. Odzaci Prorock + T.Jovicevic

17.3. Holiday

18.3. Galerija Paracin

 

1.4. Becej

 

to je zasad koliko znam , bice tu i Pancevo i jos neka mestasca.

I naravno ko nema sta da radi veceras neka dodje u kuglas na unplugged vece Misko & Ja

 

pozz

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra svirkica.... icon_da.gificon_cool.gif

Tatica i ekipa su objasnili neke stvari... mhihi.gif Tako se to radi... musik20.gif

Nije bila neka guzva, taman onoliko ljudi koliko treba da bude...

Malo mi se chini da nije bilo dovoljno jako ozvuchenje, a mozda je to ipak zbog akustichne verzije...

 

Bice 8-og marta u Kuglashu slichna akustichna varijanta, samo shto svira druga ekipica...

Ko je bio sinoc-oni koji su svirali par pesmica... icon_da.gifpivopije.gif

 

U svakom sluchaju bio je lep provod za dan zaGubljenih... wub.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

18-og nazalost ne mozemo da dodjemo , jer sviramo u idvoru. Zelim vam dobru svirkicu pivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

Predlozi ce biti prihvaceni , izuzev Sonate , a i objasnio sam zasto.

 

Btw , hvala svima koji su sinoc bili , nadam se da vam je bilo ok , a sto se tice ozvucenja , sve je bilo njihovo (kuglas) , pa ne zamerite.

Inace ekipica koja je sinoc gostovala su Duda icon_smile.gif i Jesa ( trenutno gitarista Valhale i WSnake tributea iz Pa) , i oni ce svirati za 8 mart.

 

pozz pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada ste seli na one visoke barske stolice palo mi na pamet cuveni Wanted dead or alive/Livin' on a prayer akustik performans baj Sambora & Bongiovi iz daleke '89 biggrin.gifa : icon_smile.gif

(Mp3: http://www.bonjovi.co.yu/pafiles/pafiledb....=download&id=24 )

 

Sve u svemu zacin c, bilo je strava osim publike koja je dosla da se isprica... no.gif

 

Ain't no love... icon_smile.gifbiggrin.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

18-og nazalost ne mozemo da dodjemo , jer sviramo u idvoru. Zelim vam dobru svirkicu pivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

Predlozi ce biti prihvaceni , izuzev Sonate , a i objasnio sam zasto.

 

Btw , hvala svima koji su sinoc bili , nadam se da vam je bilo ok , a sto se tice ozvucenja , sve je bilo njihovo (kuglas) , pa ne zamerite.

Inace ekipica koja je sinoc gostovala su Duda icon_smile.gif i Jesa ( trenutno gitarista Valhale i WSnake tributea iz Pa) , i oni ce svirati za 8 mart.

 

pozz pivopije.gif

pozdrav.... oooo SRKI preveliki... pivopije.gif

 

jbg.. bedak al sta ces mora da se radi.. vidimo se na nekoj drugoj svirci....

 

moras da cujes ovo novo celjade u bendu..

 

 

 

posdrav i lepa svirak takodje...

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...