Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Slusao sam ih u Obrenovcu na rodjendanu Radio Obrenovca. Veoma mi se svideo izbor pesama, atmosfera je bila odlicna, uzivao sam, but.... ne zvuce bas uvezbano, kao da svako svira sam za sebe (ruku na srce, basista je ljudski odradio posao), nije kao bend koji tezgari dvaput nedeljno vec par godina, pomalo razocaravajuce. Nakon njih su izasli Point Blank i na potpuno istoj opremi zvuce kao veoma pristojan blues band u studiju, savrseno sinhronizovani medju sobom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ovako :

Svirka u dangubi pocinje oko 23h

- Ne zelim da komentarisem ko je bolji Maiden ili W.A.S.P. , jer na Maidenima sam odrastao , a WASP stvarno volim , tako da cu to ostaviti vama , mada tema nije ni jedno ni drugo , no sta ces.

-za howlingwind : ta svirka u Obrenovcu je skripala , jer je bila prva svirka novog bubnjara i nismo bili najopusteniji , a i bilo je jos nekih faktora sa strane , mada ja ne mislim da je bilo toliko lose. Doji ako mozes na neku od sledecih svirki. A poredjenje sa Point Blankom nije u skladu , jer oni postoje preko 20 god , a i sviraju mnogo tisu vrstu muzike , sto naravno ne umanjuje njihov kvalitet !

 

CYA pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Icon,

tek sam te sad provalio, stari zlikovce... icon_smile.gif

 

101 strana postova - brate, bas ste popularni.

U cetvrtak sam se sa ex-cupavim Borisom sa Labudovog brda zapio u parkicu kod Vuka i on ode u Dangubu da vas slusa, ali ja morao na 'Demiju gde mi svirali drugari noiseri Zemlja broj 9, bend u kojem sam nekoc i ja svirao (svirao sint, zamisli brate icon_mrgreen.gif )

 

Nego, aje, uzivaj, da se cujemo i da iscimamo neki polucirke Orion revival, ako su ostali preziveli - znam da Ilija jeste, sa njim se gledam.

 

Brate, ziv i dobar mi ostaj...

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa da stavim spisak svirki za Novembar :

 

3.11. Roopa , Sabac

4.11. Galerija , Paracin

9.11. Danguba , Bgd

11.11. Stage , Indjija

17.11. Kuglas , Bgd

18.11. Tabacco , Obrenovac

23.11. Danguba , Bgd

24.11. Piramida , Mladenovac

25.11. Millenium , Banatsko Novo Selo

1.12. Galerija , Odzaci

 

Mislim da su nadjeni odgovori na pitanja :)

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

cilj je kvalitet,a ne kvantitet...

to sto vam dolaze ribe koje se loze na vas vam i nije neki plus ako na takve fanove mislite,

jer sto bi neko inace dolazio da slusa nesto bez trunke originalnosti ili individualnosti

ima bendova kojima manjka kreativnost pa ljude "osvajaju" ili nekim sarmom ili mladalackim elanom

a vi ste mi nesto kao prefrigane chice...

bez malicioznosti samo moje misljenje ne i vecine ocigledno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi cicimona, momci u repertoaru imaju oko 150 pesama a za jednu svirku mozes najvise 30 da stignes da odsviras!!Znaci momci imaju repertoara 5 veceri da sviraju a da ni jednu pesmu ne ponove.E sad drugi problem se tu javlja; naime kad odsviraju nesto nestandardno tipa Perfect strangers od purple-a ili I surrender-rainbowa, vidis 3 lika koja otkidaju na te pesme i vidis celu masu koja stoji u stilu wtf is this?, al zato kad posle toga krene rabel yell ili poison cela masa svrsava. Buduci da momci tezgare logicno je da formulu koja uspeva ne menjas!! A ti plati momke za private party pa ce da ti sviraju po zelji!!!!

Da nisu kvalitetni tu gresis, naprotiv jedni su od najboljih koji sviraju tu vrstu tezge!!!

U izgled clanova ne bih zalazio (bojim se da cu se sloziti sa tobom :ph34r: ) :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kvalitet se odnosio na publiku , moja osobina je sto nisam za sve& svasta ,pa tako mi se i izbor muzike koju cu slusati ne svodi na sve&svasta,ja samo kritikujem nedostatak identiteta benda

Sto je tipicno za jedan od xxx tezgaroskih bendova na nasoj sceni...

i onda o kakvoj sceni se to diskutuje na ovom forumu?

tezgarenje treba ostaviti klincima,pa ce oni bolji napraviti nesto svoje a oni losiji ili nedovoljno posveceni ce ustupiti svoje mesto sledecoj klinackoj generaciji i krenuti da se bave necim drugim ,sto ce mozda biti produktivnije...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa da stavim spisak svirki za Novembar :

 

3.11. Roopa , Sabac

4.11. Galerija , Paracin

9.11. Danguba , Bgd

11.11. Stage , Indjija

17.11. Kuglas , Bgd

18.11. Tabacco , Obrenovac

23.11. Danguba , Bgd

24.11. Piramida , Mladenovac

25.11. Millenium , Banatsko Novo Selo

1.12. Galerija , Odzaci

 

Mislim da su nadjeni odgovori na pitanja :)

pozzz

 

 

ooooo pa svirka sutra, eeeee

:razz::razz::razz::razz:

ima jedna ok pesma koju bi mogli da svirate sutra, nesto kao Zinaaaa...aaaatrtrtttt... ili tako nesto

Dobar tekst, tu ima, a ritam, ih ih, jos bolji.... :D:D

:rolleyes::rolleyes::red::twisted:

:blink::ph34r::ph34r::ph34r::blink:

pozdravcic i poljubcic :pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Mighty krava

ja sam vas veliki i verni fan,ali imam jednu zamerku-sto ne svirate It's a sin?jednom ste je svirali i bilo superrr :rockdevil::rockdevil:

 

tako da bih vam bila veoma zahvalna ako biste je svirali sutra u dangubi....... :mrgreen:

p.s.taman malo da promenite repertoar,posto,kako vidim ljudi vas zbog toga najvise i kritikuju......

 

 

 

 

 

 

poz..........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...