Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Srki, srce malo.... mogao bi da napises repertoar za ceo mesec....

sa tacnim naznakama gde se klubovi nalaze, kako bi svi lepo mogli da se organizujemo i prilagodimo kalendar, sa prvomajskim praznikom.....

 

KISSSic

:meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest MMuka

E kad je Srki rekao da je i njima bilo extra u cetvrtak, onda je savrsemo jasno koliko je doooobro bilo :D ! bas smo uzivali!!!

I Srki, hvala za domacice!!! Toliko dugo niste tako mnogo domacih svirali, da sam ih se bas uzelela, a sudeci po atmosferi i ostalima je falilo!!! Super ste bili!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Alexie AIC : dokle pricaju to je dobro , kad predju na dela to ne valja :)))

 

No bejase lepo sinoc , nadam se da ce tako biti i u petak na cikja Blackmoore-u !

 

CYA :pivopije:

p.s. Uvek moram da stavim ove pivopije ?!? Moraju da naprave smajlije sa VINJAKOM !!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey, icon, ne bi bilo lose da odsvirate do kraja iduci put onu BALADU od Dimmu Borgira sto ste samo zapoceli prosli put...

HEHEHE!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Ne, stvarno, ne bi bilo lose da bude nesto malcice teze nekad, tipa Trust od Megadetha ili makar Symphony...

 

 

HVALA unapred, kad god to bilo!!!

 

 

 

 

 

 

P.S. vidi stvarno da pomerite te svirke u Dangubi za petak, ako je bilo kako moguce.

Ako cetvrtkom bude puno, petkom bi bilo krcato!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dangubu ne premestamo za petak , jer nama ne odgovara ( mozda u novoj sezoni od sredine septembra) , ionako cemo svirati jos samo u Maju , pa onda pravimo pauzu do septembra-oktobra , a za to vreme se selimo na adu u Di Luna Sangriju , kao prosle godine.

 

Pozzz and cya danguba 26-i i kugla 4-i maj !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dangubu ne premestamo za petak , jer nama ne odgovara ( mozda u novoj sezoni od sredine septembra) , ionako cemo svirati jos samo u Maju , pa onda pravimo pauzu do septembra-oktobra , a za to vreme se selimo na adu u Di Luna Sangriju , kao prosle godine.

 

:cry::icon_ne: So cruel. So cruel. :cry:

 

Sledeceg cetvrtka ostajem do kraja pa kud puklo da puklo. A da mi koji idemo u Dangubu stalno napisemo neku peticiju za uspostavljanje prevoza od kluba, koji bi kretao kad se zavrsi svirka Prorocka, i razvozio nas po kucama? :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeceg cetvrtka ostajem do kraja pa kud puklo da puklo. A da mi koji idemo u Dangubu stalno napisemo neku peticiju za uspostavljanje prevoza od kluba, koji bi kretao kad se zavrsi svirka Prorocka, i razvozio nas po kucama? :uhoh:

Biću u ovaj četvrtak ja tu sa Dandy-mobilom, tako da nije frka :)

 

Nego imam ja pitanje, gde je ta Di Luna Sangrija na Adi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da obavestim sve zainteresovane da nam je sutra iskrsla svirka u Marshall-u pored dangube , pa ko voli nek izvoli. Bice 90% samo domacice ( tako gazda trazi ) .Pocetak je oko 22h i traje do 01.

Pozz and c y a :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovo ispod odgovor na vase pitanje.

 

ionako cemo svirati jos samo u Maju , pa onda pravimo pauzu do septembra-oktobra , a za to vreme se selimo na adu u Di Luna Sangriju , kao prosle godine.

 

Pozzz and cya danguba 26-i i kugla 4-i maj !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...