Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

e ajd da napisem plan i program za blisku buducnost :)

 

29.5. danguba

30.5.Smederevo , Moto skup

31.5. ----------II-------------

1.6. Liverpool , St. Pazova

6.6. Living Room , Bgd

7.6. Galerija , Paracin

12.6. Danguba

14.6. Smederevska Palanka , Moto skup

21.6. Indjija , Moto skup + Divlje Jagode

26.6. Danguba ( poslednja za ovu sezonu )

28.6. Velika Plana , Moto skup

 

E toliko za sada , pa se gledamo .

Pozzz :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to da nije bilo vica sinoc? Sramota... :bigblue:

 

 

Bilo vica na pocetku svirke !!! Sramota sto nisi prisustvovala i cula ! :muzicar::pivopije:

 

a bns?? bar panchevo?? nishta u skorije vreme??? :frown: izgleda moram za bg :mhihi:

 

Pancevo bilo prekjuce ( coupe 22.5. ) , BNS 12. jul Millenium .

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ljudi ne daj je bilo dobro sinoc (liverpul, Stara Pazova)...

fenomenalan repertoar, svi lepo raspolozeni...jest da pola ekipe nije bilo tu

al sta da im radim...ne znaju sta su propustili !!! :rockdevil:

ni mali tehnicki problemi nisu poremetili dobro raspolozenje !!!

i posle svega toga kod Gadze na klopu...mmm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

7.6. Galerija , Paracin

8.7. Privatna zurka

11.7. Otvaranje rock kluba u borci

12.7. Danguba

14,7,Moto Skup Smed. Palanka

 

 

Moja greska ovo je sve JUN !!! :redface: :redface: Ko radi taj i gresi :)

 

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve POHVALE za sinocnu svirku!momci savrseno ste svirali a Srdjan ima mnogoooo DOBAR vokal,svaki put se odusevim dok ga slusam na bini !mnogo mi je krivo sto vise ne pravite svirke po Pancevu(kao pre dve gioe,u bLue Moonu na svakih mesec dana)ali moram reci da i ovaj repertoar gde uglavnom ima vise metala i stranog rocka je super mada i volim strasno hard rock domaci kada svirate.ma super ste,hajd dodjite u Pancevu,u Irish Pabu vam je skroz okej prostor za svirke a znAM DA AKO VI TAMO BUDETE SVIRALI BICE KRCATO...SECATE SE U bLU MuNU KAKO JE SVAKI PUT BILO,NIJE MOgLO DA SE UDJE!!! inace zakasnila sam 45min na svirku jer mi retard iz obezbedjenja na ulazu u skc rekao da svirka pocinje u 12h a ja nisam skontala gde se stvarno ulazi i bvzv propustih pola svirke!ali nema veze, nadoknaciy to sledeci put! :mhihi:

Edited by Dray

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve POHVALE za sinocnu svirku!momci savrseno ste svirali a Srdjan ima mnogoooo DOBAR vokal,svaki put se odusevim dok ga slusam na bini !mnogo mi je krivo sto vise ne pravite svirke po Pancevu(kao pre dve gioe,u bLue Moonu na svakih mesec dana)ali moram reci da i ovaj repertoar gde uglavnom ima vise metala i stranog rocka je super mada i volim strasno hard rock domaci kada svirate.ma super ste,hajd dodjite u Pancevu,u Irish Pabu vam je skroz okej prostor za svirke a znAM DA AKO VI TAMO BUDETE SVIRALI BICE KRCATO...SECATE SE U bLU MuNU KAKO JE SVAKI PUT BILO,NIJE MOgLO DA SE UDJE!!! inace zakasnila sam 45min na svirku jer mi retard iz obezbedjenja na ulazu u skc rekao da svirka pocinje u 12h a ja nisam skontala gde se stvarno ulazi i bvzv propustih pola svirke!ali nema veze, nadoknaciy to sledeci put! :mhihi:

 

Thnx i pozz !

A sto se tice pa , to je vrlo cudan grad :) svirali smo u Coupe-u pre 2 nedelje i bilo je jako malo ljudi , a sto se tice B.Moona i Irisha tice , znam da bi bilo prepuno , ali tu postoji finansijska strana koju gazde nece da ispostuju ! nadam se da cemo uskoro nastaviti da sviramo po Pa , makar na svaka 2 meseca !

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...