Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

uhhhhh................SAVRSENA SVIRKA SINOC TJ NOCAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM JA KOLIKO STE DOBRI I ZATO TOLIKO PIZDIM STO NE MOGY CESTO DA VAS CUJEM UZIVO!ALI NOCAS JBTE PRVO JADOGE PA VI !DJE CES SAVRSENIJI BAJK SKUP TJ SVIRKU OD TOGA!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! :D:D:D:rockdevil::rockdevil::pivopije::bend::bend::bend::veseli::red:

 

 

A JULA OSMI PUTNIK U PANCEVU NA BAJKU!PA JA CU LIPSATI OD SRECE!!!JOS DA VI U IRISH PABU SVIRATE SAD NA LETO(POSTO MI JE VLASNIK ISTOG REKAO DA CE VAS ZVATI)JAOJ ZIVOTE HVALA TI.SYPER STE!!!DA, JA SAM ONAJ MANIJAK STO JE VRISTAO TOKOM CELE VASE I SVIRKE DIVLJIH J.I ORIO SE CEO "BAJK OD"MENE".

 

ALI NE MOZE MENI DA PRODJE SVE U SAVRSENOM REDU ODLAZAK NEGDE NIKAKO!NEKE PACENICE ,JADNIOCE,KURAVE,STOKA LJUDSKA, MI MAKNUSE ORIGINAL CHANEL NAOCARE ZA SUNCE!!!! I Z RANCA IH IZVUKLE , MAMU IM ,NABIJEM IH NA NAGOVNARENJI KOLAC, TOKOM MOG SLAMOVANJA.

STOKA LJUDSKA!!!!!!!!!!!!!!!!

ALI DA NIJE SVIRKA BILA OVAKO SAVRSENA NE BIH BILA OKEJ POVODOM KRADJE!UFFF!!!!POZDRAV!:)

 

P.S.AKTIVIRAJTE TAJ PROFIL NA MYSPACEU DA MOGY TAMO LEPO DA VAM PISEM KOMENTE !

Edited by Dray
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima sinoc koji ostase nas da slusate , nazlost trebalo je svirka da traje oko 2h , ali zbog nestajanja struje na jagodama i nekih drugih teh. problema , moralo je da skratimo svirku i zavrsimo je do 3.

pozzz i jos jedared , hvala :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

P.s. Evo samo da odgovorim nekim ljudima koji sume pitali , a sinoc nisam znao odgovor , pevac D, Jagoda , Pero Galic , nije vise u bendu ( na moju zalost ) , direktno saznah od Zeleta !

 

P.S.p.s. Vidimo se u cet 26-og u dangubi ( oprostajna za ovu sezonu ) , da podsetim ko nije bio prosli cet , sva domaca zestina 70 din !!! Ne propustite to :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

uhhhhh................SAVRSENA SVIRKA SINOC TJ NOCAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ZNAM JA KOLIKO STE DOBRI I ZATO TOLIKO PIZDIM STO NE MOGY CESTO DA VAS CUJEM UZIVO!ALI NOCAS JBTE PRVO JADOGE PA VI !DJE CES SAVRSENIJI BAJK SKUP TJ SVIRKU OD TOGA!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! :D:D:D:rockdevil::rockdevil::pivopije::bend::bend::bend::veseli::red:

 

 

A JULA OSMI PUTNIK U PANCEVU NA BAJKU!PA JA CU LIPSATI OD SRECE!!!JOS DA VI U IRISH PABU SVIRATE SAD NA LETO(POSTO MI JE VLASNIK ISTOG REKAO DA CE VAS ZVATI)JAOJ ZIVOTE HVALA TI.SYPER STE!!!DA, JA SAM ONAJ MANIJAK STO JE VRISTAO TOKOM CELE VASE I SVIRKE DIVLJIH J.I ORIO SE CEO "BAJK OD"MENE".

 

ALI NE MOZE MENI DA PRODJE SVE U SAVRSENOM REDU ODLAZAK NEGDE NIKAKO!NEKE PACENICE ,JADNIOCE,KURAVE,STOKA LJUDSKA, MI MAKNUSE ORIGINAL CHANEL NAOCARE ZA SUNCE!!!! I Z RANCA IH IZVUKLE , MAMU IM ,NABIJEM IH NA NAGOVNARENJI KOLAC, TOKOM MOG SLAMOVANJA.

STOKA LJUDSKA!!!!!!!!!!!!!!!!

ALI DA NIJE SVIRKA BILA OVAKO SAVRSENA NE BIH BILA OKEJ POVODOM KRADJE!UFFF!!!!POZDRAV!:)

 

P.S.AKTIVIRAJTE TAJ PROFIL NA MYSPACEU DA MOGY TAMO LEPO DA VAM PISEM KOMENTE !

 

pa iskreno meni je nekako bilo lepse (a i bolje) prosle i predprosle godine...

Imenjak Srdjan.....(da da....imenjak....JA NISAM NEMANJA...... :violent: )...mi rece da je isto ovako gadan zvuk bio...

i ranije.....

ali meni je nekako najgori bio do sada...znaci zaista probijalo je na sve strane....strasno....gadno....fuj....!!!

otkud znam....to mozda zato sto sam bio trezan... :rolleyes:

mali dobronamerni savet....na ovakva mesta se nenose vredne stvari....ljudi su milion puta gubili stvari i bili pokradeni !!!

cak je i meni proteklih godina par puta telefon ispao....od divljanja u prvom redu....ali sva sreca nasao sam ga !!!

kada ce obezbedjenje shvatiti....da nema efekta da nas na "runaway" skidaju sa ograde....

xexexexeex :rockdevil:

eeee....nije bila simfonija....ccccccc :udri:

al nema veze....bice sledeci put.... :pivopije:

steta sto Igor nije bio....jbg.....

imali ste bolji zvuk od Jagoda...... :mrgreen:

(mrzelo me da pisem u 2 posta....pa napisah sve u jednom)

hvala na paznji i slusajte HEAVY METAL ! ! ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da napravim ja klub obozavatelja "runaway" :D na FACEBOOK :D

 

meni je bilo skroz OK. nije cela stvar u svirkama vec i u zajebanciji, vse to malo po malo pa pomesano napravi super atmosferu :D

 

xaxaxaxaxaxaxa....to je za facebook ;):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ubacim svirke koje znam :

 

JUL :

 

10. L. Room , Bgd

11. Bansif , Pancevo , unplugged

12. Millenium , BNS

18.Liverpool , St. Pazova , Unplugged

24. L. Room , Bgd

25. Valjevo , Moto skup

 

AVGUST :

 

1. Bijeljina moto skup

2. Kod Pirija , Indjija

7. l.Room , Bgd

8. Obrenovac , moto skup

16. Muszlya , moto skup

 

Sve naknadne svirke cu naknadno ubacivati :)

 

Pozzz and cya :pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srdjane,hvala sto si ispunio obecanje sinoc...vazno zato da ste od WS-a odsvirali pola Best Of-a :)

 

Sorry Neso , al bila je pustena pred svirku , pa je bilo malo bezveze da je sviramo . Iduci put , 1000 %.

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da ubacim svirke koje znam :

 

JUL :

 

10. L. Room , Bgd

11. Bansif , Pancevo , unplugged

12. Millenium , BNS

18.Liverpool , St. Pazova , Unplugged

24. L. Room , Bgd

25. Valjevo , Moto skup

 

AVGUST :

 

1. Bijeljina moto skup

2. Kod Pirija , Indjija

7. l.Room , Bgd

8. Obrenovac , moto skup

16. Muszlya , moto skup

 

Sve naknadne svirke cu naknadno ubacivati :)

 

Pozzz and cya :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Samo ispravka i dopuna ,

Indjija , kod Pirija , umesto 2-i prebaceno za 9-i avg .

cet 17-i jul , unplugged vece , Deki kljava , Milos i ja u klubu samarkand na vozdovcu , preko puta fakulteta politickih nauka u ulici jove Ilica ( paralelna sa Vojvode Stepe ). Ulaz dz.

Pozzz and cya !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako ! ! !

Ko nije bio sinoc u living room-u (tj. 24.07.) zajebao se za sve pare ! ! !

Ovakvu svirku pa brat bratu 2 godine nisam cuo od njih ! ! !

P O K I D A L I S U ! ! !

Dekijeva zamena (Dr. Mr. Bursac Branko) se stpio sa bendom !!! :rockdevil:

(imali su dvojicu debelih na bini) !!! :lol:

Vrat me boli sve u 16.....!!! (ko me jebe kad ne mogu da kontrolisem mlacenje glavom) :rockdevil:

sve u svemu bilo je odlicno ! ! !

 

Hvala na paznji ! ! !

(i slusajte HEAVY METAL ! ! !)

:pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bash sam se uzeleo vinjaka i dobre svirke i jeddva cekam cetvrtak i neka prva pesma bude npr. LIL DEVIL!...To mi je prvo palo na pamet...

 

Da smo zdravi! :pivopije: Naravno umesto ovog piva RUBINSHTAJN! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...