Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Naravno da cemo skratiti svirku biggrin.gif , pa covece mi smo vec ljudi u godinama  icon_razz.gif , pola sata dovoljno biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

JESI TI NORMALAN...CEKAMO SVIRKU MESEC DANA..KAKVIH POLA SATA...

IMA DA ZOVE ANU ORL I SVE DA JOJ KAZEM icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

GB Crew se sprema da se napije kako podavno nije...nemojte nas razocarati...

Molim vas da opet svirate Wild Child i (jos bitnije) I Just Died In Your Arms Tonight

 

 

PLEASE!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego srki, palo mi na pamet, da li znate da svirate "Wild Boys" [ ako ne znate ok, samo pitam..... ]

Nego mislim da cemo da napastvujemo pevaca na bini... icon_mrgreen.gif

U lave znaci kad bi nam to odsvirali u nekoj zescoj verziji (Mnemic) ja neznam mislim da bi ljudi izlazili sa polomljenim nogama iz Kuglasa icon_smile.gif Dobro sad sam malo preterao ne bi mi nase ljude udarali icon_wink.gif

 

Ali Wild Boys uffff to bi bilo divno, odma bi mu doveli Anu ORL da mu o....

 

A sto se tice napastvovanja pa to uvek ide icon_smile.gif Ako vec nismo mogli Tarju onda cemo Srkija icon_smile.gif

Edited by Tristania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ala ste se raspisali. Znaci ja ga u prevodu naj...ah u subotu wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

A za ona napastvovanja ( ako biste pre mene nego Tanju) ne znam sta da kazem wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

A sestrice mi ostavite na miru , jer sam ja zaduzen za njihovu bezbednost tenk.gif

Do subote see ya icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Nego srki, palo mi na pamet, da li znate da svirate "Wild Boys" [ ako ne znate ok, samo pitam..... ]

Nego mislim da cemo da napastvujemo pevaca na bini... icon_mrgreen.gif

kikikikikikiki..kako si naivan.."palo mi na pamet"

hahahahahahahah..lepo reci coveku da se drogiramo MnemiCom...

WILD BOYZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ala ste se raspisali. Znaci ja ga u prevodu naj...ah u subotu wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif

A za ona napastvovanja ( ako biste pre mene nego Tanju) ne znam sta da kazem wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif

A sestrice mi ostavite na miru , jer sam ja zaduzen za njihovu bezbednost tenk.gif

Do subote see ya icon_wink.gif

Sta ce ti vise od jedne sestrice..svi se mi palimo na ribe u uniformama..podeli sa drugarima...eto tebi ostaje cela gerijatrija....

 

 

 

 

STAVI AVATAR!!!!!!!!!!!!!!!!

user posted image

 

 

da i ne zaboravi...I JUST DIED IN YOUR ARMS TONIGHT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...