Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

jebote kako ste jebali mame milosne!!!!!!!!ja sam se provela najbolje od svih svirki do sad!!!!!!!!!Srki covece,podizes majicu da se obrises i ja ti pruzam ruku da ti pipnem i osetim ( icon_smile.gif ) stomacic a ti nista!c,c,c... icon_smile.gif

auuuuuuuu!!!!!!zlo bese al kad bi eto za tvoju pacijentkinju otpevao Bed Of Nails...

Wild Child me je odusevio!!!!!!!Tako mi je trebala ta pesmica...!Poljub za nase prorock-e!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je bilo ovog puta na svirci?

fantasticno, bilo je stvarno do yaya, svirali su odlicno, odabir pesama vrlo dobar, najveca ludila na Symphony of Destruction, Maidenima,Ace of spades, Sweet Child.....

atmosfera - odlicna, u prvim redovima loodilo, poneka manja sutka, pohvale za GB - Crew, energicno,energicno tako treba icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

inace rece mi ortak koji je stojao nesto pozadi da su se dve ribe peglale pola sata i da su se ljudi valjali od smeha icon_smile.gificon_smile.gif , jel neko video to??

 

 

p.s od mene hvala za BJ-a, Whitesnake i Wild Child, to mi je trebalo veceras mrred.gifmrred.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

JAOJ Apsolutno ludilo!!!!!!!!!!!!! Ala me boli glava icon_smile.gif

 

Ja neznam ovo je bilo fenomenalno, steta sto nisam upoznao shocka!!! Mada ti si mene sigurno video icon_smile.gif

 

Za mene najlepsi trenutak veceri kad se Srki popeo na binu i sa clanovima Nordice krenuo da peva Wild Child!!!!!

 

Odusevili ste me momci sa klavijaturama na pocetku pesme

 

Totalni RIIIIOOOOOTTTT icon_smile.gif

 

Blessed Be

Edited by Tristania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirka je bila extra i mnogo sam se dobro provela!

Slazem se sa shock!-om za pesmice koje ste svirali, jedino mi je malo zafalila I just died...

 

Nordica je bila skroz oki... Lepe pesmice su svirali.

Ah taj NW-budi secanja... icon_biggrin.gif

 

Cudo da Neca nije uocio fajt one dve ribe... icon_smile.gif

 

I tako... Znaci i sledeci put kola puna alkohola ispred Kuglasa! icon_biggrin.gifph34r.gificon_smile.gificon_razz.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iris provericu da nije ostao kod mene u kolima!!!!!

 

I da izvinjavam se Gothicnom sto sam mu razbio pola usne icon_smile.gif

 

Blessed Be

Ti si mi last hope icon_sad.gificon_da.gif

Au Risbo BASH nije imao srece sinoc, ode pivo, ode usna... ccc.. no.gificon_biggrin.gifpivopije.gif

 

@Neca: Da znas da mozda i jesu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Moracu da se raspitam, cula sam se s jednom, ali mi nista nije pomenula! icon_biggrin.giflaugh.gif

Edited by BloodElfica

Share this post


Link to post
Share on other sites

sledeci put batice... jebiga icon_da.gificon_da.gificon_rockdevil.gif, nego steta bre sto se nisam napio ko covek jebote pa da bude pravo jebanje icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Znas najcrnje od svega sto su mi ovi moji objasnili ko si ti i nas dvojca smo stajali jedan pored drugog veci deo svirke icon_smile.gif Ja sam bio onaj sa Tarjom na majci icon_wink.gif

 

A sto se tice jebanja opet ce biti pun prtljaznik alkohola pa cemo moci ko ljudi da se odvalimo icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam dosla do neverovatnog zakljucka: Nule NEOPISIVO lici na Tarju!!! Ne, ali NAJOZBILJNIJE. Malo se samo zagledajte u avatar i videcete. icon_wink.gif Samo periku da mu kupimo i moze ladno da se uda za pola GB Crew-a, mada bi ga oni i bez perike.. i vec jesu... o sangrije mu, nije to bila poenta, ali kad se sve svodi na... to, jel? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...