Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

E ovako : ko nije bio na W.A.S.P.-u (a bio je u mogucnosti ) , ne zna sta je propustio. Totalno ludilo icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Jedine dve zamerke su sto je koncert trajao kratko ( 1h i 20 min) i sto nisu svirali moju omiljenu Chaisaw Charlie (murders in the new morgue), ali u svakom slucaju Blackie svaka cast pivopije.gif

Negro , ovo je tema za Prorock pa da najavim neke svirkice za bliskiju buducnost:

3.12.Odzaci

4.12.Opovo

9.12.Stratus Zemun

10.12.Zeppelin Zrenjanin

11.12.----IIIIIIIII-------

18.12. Red&Cool Vrsac

Da napomena za Novaka sviramo u Beceju u klubu Floyd

Veliki poz ja se nadam da se vidimo 9-og u Stratusu (ex Magnum)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crni Srle, zasto 9.? A MH? I zasto becej, a ja sam racunao na Hail & Kill za novu!!! Ovako vas necu cuti do sledece godine. Ali sta sad, bili ste stvarno dobri i napravili haos! Eto mene sledeci put u Bg i okolini opet u prvom redu, pa bar za Runaway!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako : ko nije bio na W.A.S.P.-u (a bio je u mogucnosti ) , ne zna sta je propustio. Totalno ludilo  icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif

Jedine dve zamerke su sto je koncert trajao kratko ( 1h i 20 min) i sto nisu svirali moju omiljenu Chaisaw Charlie (murders in the new morgue), ali u svakom slucaju Blackie svaka cast pivopije.gif

 

ma ti se samo zalis icon_da.gifpivopije.gif

istina,mogao je malo duze da traje,ali je bio savrsen icon_rockdevil.gif

Edited by *Silent Angel*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi opet sam zeznuo stvar. wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Naravno da ne sviramo 9.12. jer je tada Machine Head i to ne sme da se propusti

Nego bice do novaka sigurno jos barem jedna svirka (ako ne i dve) u Bg-u, ali javicu vam kada budem saznao , a ne da vam dajem lazne informacije , kao ovo za 9-ti.

Sto se tice NS-a , nista se jos ne zna , jer me drndaju gazde pojedinih klubova , te hoce piski te nece piski.

I jos jedna stvar, kada sviramo u Bg-u za novaka niko ne moze da dodje , sad kada sviramo u Beceju sad se svi zale???????

Svakako da se vidimo na Machine Head-u musik19.gifpivopije.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maznuo si mi smajlija!!!!!! icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

Ne mogu da verujem....

 

user posted image

 

icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

sta cu kad je totalna gotiva od smajlija, cim sam ga video znao sam da cu ti ga maznuti kad tad mrred.gifmrred.gifmrred.gificon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi opet sam zeznuo stvar. wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Naravno da ne sviramo 9.12. jer je tada Machine Head i to ne sme da se propusti

Nego bice do novaka sigurno jos barem jedna svirka (ako ne i dve) u Bg-u, ali javicu vam kada budem saznao , a ne da vam dajem lazne informacije , kao ovo za 9-ti.

Sto se tice NS-a , nista se jos ne zna , jer me drndaju gazde pojedinih klubova , te hoce piski te nece piski.

I jos jedna stvar, kada sviramo u Bg-u za novaka niko ne moze da dodje , sad kada sviramo u Beceju sad se svi zale???????

Svakako da se vidimo na Machine Head-u

E tako vec moze! Na MH-u se vidimo, a ti pisi cim se dogovorite za BG ili nesto blize... Ako bude i Pozarevac slucajno bila bi to dobra prilika da opet zbrisem donde! Anyway, see you soon I guess...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos jedna stvar, kada sviramo u Bg-u za novaka niko ne moze da dodje , sad kada sviramo u Beceju sad se svi zale???????

To nesto na moj racun za proslu godin a ?????

Pa sta da radim kad oni u holideju lupaju po usima... icon_smile.gificon_smile.gif

Ma bar za "srpsku" novu svirajte u bgd-u icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...