Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

E ovako stoje stvari. KUGLAS petak 17.12. , znaci za 4 dana. Ko voli nek izvoli icon_wink.gif

Druga stvar ( mozda za neke bitna) , N.godinu ne sviramo u Beceju icon_mad.gif , jer covek je jednostavno sada shvatio da nema kesha da nam plati pukeface.gif

Tako da cete biti obavesteni na vreme , ako uspem da izbunarim negde u narednih par dana.

CYA u petak pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srki, vidimo se u petak, valjda cemo stici da odemo u filozof ( sviraju Nordica i Max-ov bend... pa da dodjemo kod vas... )

Ajde sad opet nek Nordica i MAx traze da budu u medju prvim bendovima, pa da ih opet neko iznapusava, a mi onda lepo posle odemo na prorock icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

srki, ima li sanse da svirate 'wild wind' od bon jovia? icon_wink.gif

vise bih voleo recimo Bad Medicine, ili neku baladu tipa I'll be there for you, i obavezno Wild Child pri kraju icon_wink.gif , i ajd cepnite neku Metallicu to mi je falilo prosli put, i i i ocuuuuu AC/DC icon_wink.gificon_wink.gificon_mrtav.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebi ga sa moje strane ph34r.gif , nisam znao da je ovo desavanje u filozofu , a ovaj petak je jedini bio slobodan za svirku. Sto se tice novaka u Bg-u i ja bih to voleo , ali ne znam gde bi to moglo da se izvede.

Za muzicke zelje ok , kad vas budem video to cemo da sviramo, ako ne sad ( jer mozete da zakasnite) , onda je velika verovatnoca u iduci cetvrtak (sviramo u STRATUS-u u Zemunu) da ce zelje biti ispunjene . Od ovih stvarcica od B.Jovi-a , najvise mi se svideo predlog za born to be my baby, a baladice tipa wild is the wind i i'll be there ... i nisu za ovakav tip svirke , ali ih ja volim.

Sto se tice B.Jovi-a , sprema se nesto zanimljivo posle N. god. Drugari , nadam se da se vidimo u petak do tad musik19.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...