Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Srki prvo cestitaj momcima na to kako su skinuli "Kap po Kap" iako nisu znali pesmu... bilo je odlicno...

I hvala za Wild Child, jeste da si samo ti svirao, ali bitna je atmosfera icon_smile.gif

Naravno sve ostalo je bilo na nivou icon_smile.gif

P.S. Ne znam sto se bunis za Nightwish, mislim da bi Deki to mogao da otpeva... kako vristi za Kiss icon_mrgreen.gif ni Tarja mu nije daleko icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cvaka cast za svirku! Atmosfera je bila, kako bih rekao vrlo intimna icon_smile.gif nije bilo puno ljudi samo verni fanovi icon_smile.gif Hvala za Wild Child!!!!! eto kad covek zeli da udovolji svojim prijateljima i fanovima icon_smile.gif A sto se tice Kap po Kap opet cu reci cvaka cast vi ste bre muzicari icon_wink.gif a ne neki levati sviraci! Cvaka cast jos jednom icon_smile.gificon_wink.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bilo je super, troo fanovi, samo sto nije bilo nikakve potvrde za to pa sam ja to vece posle faksa zapalio u zemun, trazio stratus okolo, a kada sam ga nasao razgovor na vratima je bio otprilike:

 

Dobro vece

dobro vece

jel' ovde veceras svirka?

da

prorok?

da

e hvala, u kol'ko sati i kol'ko para?

pa pocece oko 11, 100 din ulaz i pivo

'fala, dovidjenja!

 

 

I onda sam sa 2l apatinskog setao okolo i cekao da prodje vreme, dogovarajuci se preko poruka sa ljudima koji nisu znali ima li svirke, a hteli su da dodju i vecina nije!

 

Ajde nadjite neko mesto da svirate za novu, pa da vise ne razmisljam gde cu!!!

 

Dobicu kalendar Bon Jovi-ja za novu godinu, aaaaaaaaaaa!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da je neko rekao da ko nema neki uzivo snimak sa svirki prorocka da on nije nikakav njihov fan! Ja sam negde nabavio uzivo svirku iz Kragujevca gde je prorock svirao i mogu reci da nisam odusevljen nesto posebno!! Jedino sto mi se svidja je izbor pesama !!!! Pevac nema neke glasovne mogucnosti jer je pola pesama falsirao kao npr Burn gde se vise smejao nego pevao, Daire je upropastio a Masku necu ni da spominjem!!! Cak mi se vise cini da bolje pevaju oni momci i devojke iz publike kojima je dao mikrofon da pevaju!! Ukratko slabo vristi, jos slabije zavija dok peva , jedino sto mi se svidja je stvarno dobar izbor pesama!!! Voleo bi da ih cujem neki put uzivo da bi bio siguran u sve ovo! poz i samo napred

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako najzad neke kritike icon_rockdevil.gif

Sto se tice Kragujevca , dobio si najlosiji snimak (a i svirku) to je bilo ove godine u februaru ili martu ne secam se tacno tako da mi je zao sto je to uopste i snimano sa jedne strane , a sa druge strane mi nije zao jer bih voleo da dodjes na svirku i cujes kako to stvarno zvuci. Zato se nadam da ces doci i cuti sledeci put kada bude svirka i onda dati komentar.

Druga stvar , tacno je da sam obecao da ce Prorock raditi tribute to Bon Jovi, ali sto bi to mi radili kada ja vec radim sa drugim momcima taj tribute , sto znaci da je to tribute to tribute. Taj tribute ce da svira sredinom januara i bicete na vreme obavesteni , ali u svakom slucaju , opravdana kritika icon_mrgreen.gif

Pozdrav i bas mi je drago kada neko malo i kritikuje , vec sam se uobrazio metalac.gifofftopic.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo nisam znao da ce PROROCK svirati , vec je trebalo KING SIZE. Nazalost zbog bolesti gitariste doslo je do promene plana u poslednjim minutama , tako da ni ja nisam tacno znao da li cemo svirati ili ne.

Svirali smo

1.J.Priest-Breakin the law

2.Abba-gimme,gimme

3.Megadeth-Simphony

4.AC/DC-Thunder

5.I.Maiden-trooper

6.A.Cooper-Poison

 

Posto se necemo videti SVE NAJLEPSE VAM ZELIM U 2005-OJ I DA SE VIDIMO NA STO VISE SVIRKI U PREDSTOJECOJ GOD>

Hvala vam i veliki pozdrav

SRKI

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene recimo jebeno smaraju od Ac/dc-a thunderstruck i t.n.t...previse bendova je skinulo te 2 pesme...+ spotovi na tv,kst,zurke....sto je mnogo mnogo je...skinite recimo Rock n' roll damnation, You Shook me all night long...Girls Got a rythm,Rocker.....ista stvar je i sa I was made for lovin' you icon_uhoh.gificon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

rece covek sa Tuomasom na avataru! icon_smile.gif

O ovome cemo razgovarati kad se vidimo

Svirali smo

1.J.Priest-Breakin the law

2.Abba-gimme,gimme

3.Megadeth-Simphony

4.AC/DC-Thunder

5.I.Maiden-trooper

6.A.Cooper-Poison

6 pesama???

vi ste bili ocigledno privilegovani...

icon_smile.gif

Joj vise taj symphony.....

Sto ne skinete Trust od MegaDeath-a ????

To - Trust - najaca pesma MDa..

Ajde Srki potrudi se...

Pocuj zov fanova

mene recimo jebeno smaraju od Ac/dc-a thunderstruck i t.n.t...previse bendova je skinulo te 2 pesme..

mhm...

 

Toliko od mene...

Cant wait sledecu svirku..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bend tacno sta svira ne znam ni sam icon_wink.gif

Pocelo je sa rockom , hard rockom , stranim popom da bi se sve vise svirao heavy (sto inace svi najvise volimo). Pa gospodine Mustaine bices obavesten na vreme kad bude bila sledeca svirka benda Prorock icon_rockdevil.gif

 

Sto se tice mojih fanova , ovako stoje stvari . Nazalost mene smara vise od 65% naseg repertoara , jer sam neke pesme svirao i vise od 200 puta wallbash.gif , ali neki drugi ljudi mi ih traze po 201 put , pa sta da radim.

Klavijaturista je i zvanicno primljen u bend , tako da prva sledeca svirka ( trebalo bi da je bude krajem Januara) bice sa klavijaturama.

Jos jedna stvar , sto se tice SRPSKE nove god. , sviramo u Stratusu u zemunu, ali situacija nije nimalo zanimljiva , jer je ufur 20 Eura i dobija se koliko mozes da popijes , a bice i neka klopa , nije bilo sanse da ucestvujem u korigovanju cene , jer je to sve gazdino maslo icon_evil.gificon_cry.gificon_frown.gificon_evil.gificon_cry.gif

Tako da ako je iko raspolozen da se napije ko stoka za 20 e , neka se obrati meni

 

\Veliki pozdrav i nadam se da ste se lepo proveli za docek musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prorock je izuzetan bend i njihove obrade u dosta slucajeva zvuce bolje od originala!Pratim ih jos od 2000 i mogu vam reci da su se znatno popravili!

Zao mi je samo sto vise ni Vlada ni Bnza ne sviraju sa njima! icon_cry.gif

Mada i sa onim basistom Gagijem kao zamenom nisu lose zvucali! musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...