Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Nazalost nisam dosao veceras u filozof, jer ipak je Bozic , ali bice prilika i jos svirki musik19.gif

A sto se tice avatara , posto vidim da su misljenja podeljena, menjacu srculence i Blackie-a , pa ce da ispadne ko dr.Jackill & mr. Hide icon_biggrin.gif

poz

A da ,svramo true City records (fancy , NBG...) icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako , ko je raspolozen sa nama da doceka SRPSKU NOVU GODINU , uspeo sam da izdejstvujem da ufur bude 400 din i dobije se jedno pice(morate priznati da 400 din i 20 e nije isto). Tako ako ima interesenata, cetvrtak 13.1. od 21h u klubu STRATUS zemun ul. Jakuba Kuburovica 44 , ulaznice na ulazu.

Veliki pozdrav icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zainteresovan ali razdaljina je ogromna tako da mi jedino preostaje da cekam i cekam i cekam i da se onda konacno super provedem a do tada cu cekati i cekati i cekati... wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Edited by rustik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je ulaz u Stratus sada 400, mislim da cemo moj muz i ja da navratimo i vidimo sta se desava. Dobila sam od babe i dede neke pare, pa da ih potrosim na pravi nacin, zar ne, Srki?

Inace, sada u nedelju racunaj na nasu podrsku.

Kakav City na NBG? Nema veze sto je fancy, ako nisam zakasnila, napisi gde je to, pa mozda dodjem tamo sa nekim atraktivnim drugaricama icon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gificon_wink.gif

Pozdrav svim fanovima Prorocka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad vec spominjes drugarice, ajde reci gde je to, pa da dodjemo i mi... mrred.gifmrred.gif

Izvini, ja nisam dobro skapirala poruku, posto sam se iznervirala zbog pisanja pojedinih likova na jednom drugom forumu, pa sam morala da im srocim odgovor kakav zasluzuju.

Pa evo, ubedjujem neke moje drugarice da dodju u Stratus za Srpsku N.G. pa ako budu dolazile, obavesticu vas.

Ako ne, vidimo se sigurno sledeci put u Kuglasu, a ja cu se potruditi da i drugarice budu sa mnom.

Vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...