Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

dobri bejahu u filozofu, ali , brate, kad cje nesto autorsko...???

 

s obzirom na obzir, da nemam pojma o cemu se prica, mozda se samo uzaludno pitam?mozda su oni odlucili da do kraja postojanja benda rade obrade , dok ne skinu sve mogucje pesme, koju je covecija ruka mogla napisati (ovde iskljucujemo Rodju Raicevicja, RISPEKT!!! violent.gif )...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehm, drugarice mi rekose veceras da su videle ili cule da ste svirali u Holideju. Ovde nista ne pise, reci te mi da im se to ucinilo ili da su pogresno cule... ili mislim stvaaaaaarno!?!

 

Srle, ima da ti kupim karticu kredita da mi saljes info direktno na mob...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlucio sam da vise ne pijem! Ne znam koliko dugo ali necu vise...

Neeeemoj! Sta vam je svima?! Cast izuzecima sto osvetlase obraz za SRPSKU (nek se prepoznaju). Istina da nemam pojma ko si, ali poslusaj moj savet, prihvati se pelinkovca, nije samo ukusan nego i lekovit. Hrani se pivom, cuvaj zdravlje pelinkovcem, pa da vidis zivot!

 

'Ajd' pa ziv bio! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo svirali u Holideju , to vece smo svirali u Smederevu. To je bio lazan plakat no.gifno.gif :n

 

Posted on 17. 1. 2005, 00:19

dobri bejahu u filozofu, ali , brate, kad cje nesto autorsko...???

 

Ja sam vec milion puta pricao u vezi toga , ali me niko ne slusa, tako da kad bude prilika i kada budem imao vise vremena ,moracu i zvanicno da objavim neke cinjenice u vezi autorske muzike i stanja u Srbiji sa autorskim bendovima no.gificon_sad.gifno.gificon_sad.gifno.gif

 

Pozdrav pa se vidimo u subotu 29-og pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, kad popijes litar pelinkovca i 5 piva! wallbash.gif Niko posle toga ne bi mogao kuci! Alkoholicarko! Bagro pijana! pivopije.gif

Ko je to nama izasao iz bolnice!?

 

A ti si mi trezna, ljubi te majka? Ovo je tema o PROROKU, pa bi mogla da kazes neku lepu rec, a ne odmah da napadas i siris dezinformacije! Jasno li je, avetinjo blekerska?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

orangelistening.gif ZDRAVO LJUDI,

sta da kazem o bendu sa kojim SAM radio pet godina, sticao iskustvo...

 

nije sve u parama , neke stvari se nemogu kupiti, ta energija koja je postojala izmedju nas (voleo bih da mogu vratiti vreme unazad).Moraju me razumeti da mi bend nije bio najvazniji u zivotu!!!

Da spremio sam neki AUDION (EYE), grupa(AUDION), koji bi trebao skorije da se promovise po radio stanicama , Album je promovisan i na radio 202, bandini, politici, stankom...

 

Album sadrzi deset numera od kojih su dve pevacke stvari, sve pesme i instrumentali (na baz: laze ristovskog, sase loknera, zan misel zara, vangelisa, Derek sheriniana, majk oldfilda...), uglavnom govore o osecanjima ljudi koji su me inspirisali i motivisali na rad sopstvenog albuma. Pricam o sebi i drugima, notama se sve moze reci.

 

 

 

pozdrav do daljnjeg

biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...