Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

ti momce mora da nisi mnogo bistar, ili samo ne citas pazljivo i ne razmisljas logicki...koji su bazicni instrumenti gorepomenutih muzicara? Sta ti to govori? Ajde, sad polako, citaj sta je covek napisao, ali sa paznjom, razmisljaj, razmisljaj, napregni se.... mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti momce mora da nisi mnogo bistar, ili samo ne citas pazljivo i ne razmisljas logicki...koji su bazicni instrumenti gorepomenutih muzicara? Sta ti to govori? Ajde, sad polako, citaj sta je covek napisao, ali sa paznjom, razmisljaj, razmisljaj, napregni se.... mhihi.gif

au al smo postali zajebani....

 

e srki samo da znas..donosim digitalac u subotu i ima da te slikam sve vreme, pa cu da napravim foto album i ima da te prodajem ispred SKC-a napaljenim klinkama...zato molim te lepo se obuci, ocesljaj, doteraj, istusiraj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja uskoro idem da spavam, trebace mi snage za celovecernje skakanje za 17 sati od sad! Srle mi rece da su za danas spremili gadan program i da ce da nam razmrdaju kosti u ove hladne zimske dane (dobro sad bas, to kad mi je rekao i nisu bili hladni ali...)!!!!!!!!!!

 

KIIIIIIIIICKIIIIIIIIIIIIIIING

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno ce biti super kao i uvek ali ja stvarno ne znam koliko je ostalo energije u meni posle sinocnog divljanja biggrin.gif

Pa kakvo je to bilo divljanje ako je bilo nesto public? Sta sam ja to propustio sedeci kod kuce i igrajuci heroje??? Taaalk to meeeeeee!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha... Srki nadam se da se nisu previse uplasio od mene onako "sredjenog" icon_mrgreen.gif

Etp sta se desi coveku kada previse slusa "Lost Horizon"

 

Inace ovo je bila jedna od najboljih svirki do sada...

I ( skoro ) sve pesme zbog kojih i volim prorock su bile biggreens.gifalkos.gifmetalac.gif

"Out in the Fields" "Wild Child" "I Just Died" "Livin on a Prayer" "Kap po Kap" "Devojka broj 8" "Ace of Spades"

Stvarno je bila loodnica icon_smile.gif

PS Makar i onaj uvod iz Hail and Kill je bio nesto icon_mrgreen.gif

POZ icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako sam se samo divno provela!!!! pivopije.gifbiggreens.gif

 

Skoro sve moje omiljene pesme iz Prorock-ovog repertoara su bile sinoc! icon_da.gif

 

Tnx Srki za cvaakiii Whitesnake koji ste odsvirali, za "Kap po kap" i ostalu domacicu, za "Wild Child", za "I just died", ma za cvaku pesmu od sinoc! icon_biggrin.gif

 

Pa kakvo je to bilo divljanje ako je bilo nesto public? Sta sam ja to propustio sedeci kod kuce i igrajuci heroje??? Taaalk to meeeeeee!!!

Hehe... Samo nase standardno divljanje-ovog puta je to bilo u Filozofu... icon_biggrin.gif

Edited by Wild Rose

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kakvo je to bilo divljanje ako je bilo nesto public? Sta sam ja to propustio sedeci kod kuce i igrajuci heroje??? Taaalk to meeeeeee!!!

Ja stvarno ne znam odakle mi tolika energija da divljam u filozofu! Mislim da sam se sigurno cetiri puta peo ljudima na glave, a ni na prorocku nije bilo nista manje biggrin.gif

 

Hvala za I just died in your arms! nadam se da ce za sledecu svirku biti ono sto smo se dogovarali preko pp-a? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja stvarno ne znam odakle mi tolika energija da divljam u filozofu! Mislim da sam se sigurno cetiri puta peo ljudima na glave, a ni na prorocku nije bilo nista manje biggrin.gif

Zato mene danas ceo dan glava odvaljuje, mada moze malo na to da utice i danasnje divljanje na snegu... icon_smile.gif

 

Kako su samo lude slicice od sinoc... icon_biggrin.gificon_smile.gif

Okacicemo neke verovatno ovih dana... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...