Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Ja nemam slike od sinoc ! Ocu !

Ma nisam ih ni ja jos uvek uzela, ali sam ih videla sinoc kod Nuleta na fotoaparatu... icon_smile.gif

 

Stvarno bi vec mogli da planiramo neku akciju za sledecu svirku... Ovaj put je Neca bio nasminkan u tr00 black fazonu! icon_smile.gif Smislicemo vec nesto za sledeci put! icon_biggrin.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako , sledeca svirka sigurna za Bg je 25-og 2. u kuglasu, ali postoje indicije i sansa za svirku u toku raspusta u Holideju. Posto nam je svima Holiday jako "omiljeno" mesto , moracu dobro da porazmislim o zakazivanju svirke tamo.
Nadam se da cu i ja dobiti fotke iz kuglasa , jer kolko ste slikali zamalo oslepeh icon_smile.gificon_redface.gificon_smile.gif
I naravno hvala za podrsku icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo i spiska narednih svirki za koje ja znam a ticu sa februara i marta:

4. i 5. 2. Zeppelin Zr

11.2. Maratonci Obrenovac

12.2. Red&Cool Vrsac

18.2. Blue Moon Pancevo

25.2. Kuglas

26.2. Millenium BNS

4. i 5. 3. Zrenjanin

11.3. Galerija Odzaci

 

Jos jedna napomenica sta mislite da za sledecu svirku sviramo malo vise domacica (posto ih bas dugo nismo svirali) ?

 

poz till next time , ako uleti nesto u medjuvremenu javljam vam, a vi me posavetujte za Holiday icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A evo i spiska narednih svirki za koje ja znam a ticu sa februara i marta:

4. i 5. 2. Zeppelin Zr

11.2. Maratonci Obrenovac

12.2. Red&Cool Vrsac

18.2. Blue Moon Pancevo

25.2. Kuglas

26.2. Millenium BNS

4. i 5. 3. Zrenjanin

11.3. Galerija Odzaci

 

Jos jedna napomenica sta mislite da za sledecu svirku sviramo malo vise domacica (posto ih bas dugo nismo svirali) ?

 

poz till next time , ako uleti nesto u medjuvremenu javljam vam, a vi me posavetujte za Holiday icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedna napomenica sta mislite da za sledecu svirku sviramo malo vise domacica (posto ih bas dugo nismo svirali) ?

 

Joj ja licno ne volim domace ali ako ste se vi smorili od sadasnjeg repertoara onda malo menjajte

 

vi me posavetujte za Holiday icon_confused.gif

 

Pa ja kad govorim u svoje ime mislim da govorim i u ime cele nase ekipe. Ako bude svirke u holiday-u mi cemo doci biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako , sledeca svirka sigurna za Bg je 25-og 2. u kuglasu, ali postoje indicije i sansa za svirku u toku raspusta u Holideju. Posto nam je svima Holiday jako "omiljeno" mesto , moracu dobro da porazmislim o zakazivanju svirke tamo.

 

Juhu!!! 25.02.-ubelezeno u kalendaru! icon_biggrin.gificon_da.gif

 

Sto se Holideja tice-svima nam je to "omiljeno" mesto, ali ako budete svirali tamo, ko sto rece Nule, sigurno dolazimo! icon_da.gif

Ne bi bilo lose da recimo tada bude malo vise domacice...

 

Nadam se da cu i ja dobiti fotke iz kuglasa , jer kolko ste slikali zamalo oslepeh

I naravno hvala za podrsku   

Hehe... Dostavicemo ti to-naravno! icon_da.gif Mislim da imamo i neke od ranije koje nisi video... icon_twisted.gificon_smile.gif

pivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...