Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Evo jos nekih zelja za petak od Bibili i mene! icon_mrgreen.gif

Bilo sta od Bon Jovi-a od ovih ( Always, These days, I'll be there for you, This ain't a love song...uglavnom neke baladice) ili Babe - noc bez sna...

Ajde, ajde icon_mrgreen.gif

 

Jedva cekamo petak! icon_da.gif

Bibili i Dea biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da ce nas oterati u kurac ako nastavimo! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ma ko ste bre vi? icon_smile.gificon_smile.gif

 

E, stvarno-neke zelje su vam preterane... Ajde ono za BJ-cvi znamo sta je Srki obecao icon_smile.gif, ali ne preterujmo... Mislim Babe i sl. fazon... icon_rolleyes.gif

 

Ja znam da ce svirati standardne WS pesme i to mi je dovoljno da uzivam! icon_da.gificon_biggrin.gif

 

Jedva cekam taj petak! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Always, These days, I'll be there for you, This ain't a love song...uglavnom neke baladice)

 

i ja bih mnogo voleo da cujem jednu takvu baladu, Srki rece jednom da su to dobre pesme ali nisu za ovakvu svirku......ja mislim da bi jedna takva pesma mnogo dobro legla za svirku u odredjenom trenutku....

 

sto se mojih zelja za ubuduce tice voleo bih da cujem neki Aerosmith, voleo bih da cujem Love's a loaded gun od Coopera....I want out....blabla...podrzavam You shook me all night long sto je bilo prosli put u Kuglasu umesto standardnih Thunderstruck i tnt koje su smorile....i tako

 

poz. icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari icon_smile.gif moracu da zaredjam 7 dana sa svirkom za redom, da bih ispunio sve zelje wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif

Znate i sami da ja gotivim BJ-a , ali kao sto rekoh ove baladice umeju malo da smore (narocito ako prvo sviras WASP i sl. , pa krene always icon_mrgreen.gif ).

Realno I want out ne mogu da otpevam tako da to odmah brisite sa liste zelja, noc bez sna icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif , pa ljudi nije problem ali...

Everything comming... ce da bude biggrin.gif

U Pancevo ne znam kada ponovo dolazimo (kada se Pera otvori malo vise , evo i nas laugh.giflaugh.giflaugh.gif )((salim se))

To je to , till friday be ok and well

poz pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nule jebote, dobro nisi trazio Nightwish i Tristaniu... mislim razumem da ti se svidja ta posma, al ono makar nesto sto je blize Prorocku...

 

da li znate nesto od "Queensryche" ???

Mada mogli bi da opeth zovete goste za Hail and Kill icon_wink.gificon_wink.gif hahah...

I da li znate Europe - Rock the Night ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sigurno dolazim u petak i nadam se da dovodim moje drugarice, koje su mlade, zgodne i slobodne, pa ako ima zainteresovanih momaka....

Eto svi bi neke zelje, a ja Srdjanu samo zelim da ozdravi i da nam ulepsa vece kao uvek!

 

KISS

 

PS.Srki, znam da navijas za Inter, mogao bi jednom da otpevas Pazza Inter mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...