Jump to content

Prorock


Telcontar

Recommended Posts

Ma ljudi,sta je bre ovo.Da li je moguce da na ovoj temi ima 1000 i nesto postova,a mnogo bolji i znacajniji bendovi u Srbiji tek 100 i nesto,ili par stotina.

Kao prvo,da se razumemo,nemam ja nista protiv momaka iz Prorocka,cak mi se i svidja kako rade i sta rade,ali budimo realni,malo mi je preterano da se prica o bendu koji je uglavnom klupski,a bendovi poput Simargala,Midgarda,May Resulta itd. imaju i albume i publiku i kvalitet pa opet svega par stotina postova.

Da naglasim opet,nista licno protiv Prorocka nemam,jedino mi nije jasno odkuda vam tolika inspiracija da "pricate" na neku temu,dok drugi,po meni zanimljiviji bendovi nisu uspeli da privuku vasu paznju.

Sto se tice samog Prorocka,momci su super muzicari,dobro sviraju,jedino mi pevac bas i nije nesto.Cini mi se da je basista mnogo bolji vokal od lead vokaliste.Sto se tice repertoara sviraju dosta saroliko,sto i nije lose,ali tu se provlaci gomila vec sazvakanih stvari,koje svira svaki drugi srednjoskolski bend.

Ipak,umeju da iznenade,kao npr.sa obradom "It's a sin",od pet Shop Boys-a,tj.Gamma Ray verzijom iste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i tebi Vlajko i ja se iskreno nadam da cemo doci u NS uskoro , do tad jbg no.gif (ako znas neko mesto da moze da se gruva predlozi)

Druze direktore svirka je 23.4. u Kuglasu.

Pozdrav za momke iz benda FLUSH , samo tako nastavite icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

I naravno jos jedna stvar : mislim da je Srki (pevac Prorock-a) inace jedan od najlosijih vokala na nasoj sceni pivopije.gif , tako da se i ja slazem da je basista mnogo bolji , ali nazalost dok ne nadju boljeg , ovaj ce morati da smara wallbash.gif

Inace sto ovde ima 1000 , a na nekim temama jedva 100 , to zaista nije moj problem vec tih bendova ( da se ne uvrede mnogi , jer sam zaista prijatelj sa gomilom clanova domacih bendova) .Da sad ne duzimo dalje jednu te istu pricu u krug , ako nekome smeta ova tema , slobodno je ignorisite , jer ja nemam nameru da zabranjujem ljudima ovde da postuju

poz u svakom slucaju and LONG LIVE R"N"R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i tebi Vlajko i ja se iskreno nadam da cemo doci u NS uskoro , do tad jbg no.gif (ako znas neko mesto da moze da se gruva predlozi)

Druze direktore svirka je 23.4. u Kuglasu.

Pozdrav za momke iz benda FLUSH , samo tako nastavite icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

I naravno jos jedna stvar : mislim da je Srki (pevac Prorock-a) inace jedan od najlosijih vokala na nasoj sceni pivopije.gif , tako da se i ja slazem da je basista mnogo bolji , ali nazalost dok ne nadju boljeg , ovaj ce morati da smara wallbash.gif

Inace sto ovde ima 1000 , a na nekim temama jedva 100 , to zaista nije moj problem vec tih bendova ( da se ne uvrede mnogi , jer sam zaista prijatelj sa gomilom clanova domacih bendova) .Da sad ne duzimo dalje jednu te istu pricu u krug , ako nekome smeta ova tema , slobodno je ignorisite , jer ja nemam nameru da zabranjujem ljudima ovde da postuju

poz u svakom slucaju and LONG LIVE R"N"R

He,he,tacno tako.E Srki da li svirate na moto skupu u Smederevu,kad ces opet da svras u Pancevu? musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pancevo 22.4. Blue Moon , u Smederevu ne znam da li cemo svirati na moto susretu , za sada bi trebalo da sviramo na sledecim :

13.5.Kragujevac King Size ( nije jos potvrdjeno)

 

20.5. Sabac Prorock (potvrdjeno)

I moto susret u Boru i Obrenovcu koji ce biti na vreme objavljeni , ako budemo svirali.

poz

 

p.s. Vlajko znam ja za pola tih klubova , ali se svi nesto femkaju , te zauzeto im je sve , te panduri... , tako da ako imas neku vezu (poznajes nekog od gazdi ( sem Flega koga i ja poznajem) ) pitaj za neku svirkicu. icon_rockdevil.gif

p.s.p.s. znam da mi je potpis dobar icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Max Screamingwolf - Pa pazi, niko ne tera ljude da pisu ovde... pise ko sta i gde hoce... jebi ga, mozda je tacno da May Result ima albume i sve to, al aj bi pre slusao prorock 15 puta nego May Result / Simargal 10 minuta....

A cak i volim da slusam ponekad nesto extremno...

Srki mozda ne moze da izvrisiti najvise na nasoj sceni ( tj da glumi Halforda... ) al definitnvno zna znanje.. uostalom sasvim dobro se snalazi na pesmama do sada...

 

I ocu li ja cuti taj Queensryche ???

@ Audion - kada svirka, nisi napisao datum?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nove stvari ocekujte za mesec dana , posto sam ovog meseca stvarno jako zauzet snimanjem sa King Size-om , pa stvarno sa Prorockom ne mogu da stignem da pravimo probe , cim se malo oslobodim guzve , obecavam 5-6 novih zanimljivih stvarcica. Do tad vas molim za razumevanje icon_redface.gif

poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Telcontar:Prvo pozdrav za kolegu Tolkinovca,ako se ne varam.

Drugo ni ja nisam ni blacker ni extreme metalac,ali mi se cini da su ova dva benda koja sam naveo zasluzula vecu paznju,ako nista ono zbog kvaliteta i albuma.Malo mi je cudno da jedan klupski bend bez autorskih stvari ima tako veliki broj postova,ipak je ovo domaca scena (valjda se misli na domace stvaralastvo,a ne na covere).Ipak,ako ljudi vole,kako im ja mogu zabraniti,to je njihov izbor,moje je da ukazem na ono sto mi malo smeta.

Trece to Icon:nadam se da se ne ljutis Srdjane,jer to je samo moje misljenje,ne mora biti ispravno,mozda mi je krava stala na uho kad sam bio mali pa ne cujem lepo.Inace si O.K. lik,tako da nista protiv tebe licno nemam.

Cetvrto:U postu gore pominjao sam i Midgard iz Sapca (moji ljudi,tj.Sapcani,pa moram i da ih malo reklamiram).Eto i oni su imali problem sa pevacem,jer Dime je sve samo ne dobar vokal (iako je jako dobar lik,i ume da se ponasa na sceni).Momci spremaju novi,power album,pevace im neko drugi,i cuce te kako drugacije,mocnije i kvalitetnije zvuce sa boljim vokalom,ritam gitarom i klavijaturama.Stvar je prosta,uociti svoje greske i ispravljati ih.

Edited by Max Screamingwolf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,Srki,pa nemoj da si tako skroman,"jedan od losijih vokala",ti si super i ljudi to znaju,zato ih i ima ovde u tolikom broju!!! Sto se tice Dekija,cuh i ja da on dobro peva,ali ocigledno da vise voli da svira bas!!

Ekipa sa Vozdovca misli da je Prorock super i zato idemo na vase svirke godinama!!! Pozdrav za sve clanove benda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Memento
Pancevo 22.4. Blue Moon

prorock ili king size?

prorock je nesto skoro bio u blue moonu,pa mi mnogo kratak vremenski razmak(naravno super ako ponovo dolaze icon_rockdevil.gifpivopije.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...