Jump to content

Massacra


Thabbas

Recommended Posts

Najverovatnije najinvetivniji death metal bend koji sam slusao, mada ne toliko inventivan kao naprimer Samael, ali u svkom slucaju ne los... Inace posedujem album Sick na originalnoj kaseti i mogu vam reci da su im tekstovi zavidni posebno Closed Minded, Twisted Mind, Madness Remains.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Tehnicki najnabildovaniji death metal bend svih vremena!

 

Iako, im poslednje cedo "Humanize Human" bas i nije death album.

Ali bolje se na vreme raspasti, i tako postati legendaran nego li praviti svakojake shitarije -cemu su mnogi bendovi danas skloni.

 

Urotsukidoji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
Odlican bend,Final Holocaust rastura.

Bili su u Beogradu sa Benedictionom devedeset i pitajkurca koje godine, odlican bend, uzivo kidaju, gitarista koji je ujedno i drugi pevac je umro, mislim da ne sviraju vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Bili su u Beogradu sa Benedictionom devedeset i pitajkurca koje godine, odlican bend, uzivo kidaju, gitarista koji je ujedno i drugi pevac je umro, mislim da ne sviraju vise.

A znaci oni su bili na tom legendarnom koncertu pred 20 ljudi koje su piljkali po gradu, jer niko nije bio razglasio koncert? Do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 10 months later...
A znaci oni su bili na tom legendarnom koncertu pred 20 ljudi koje su piljkali po gradu, jer niko nije bio razglasio koncert? Do jaja.

 

da odgovorim sa dve i kusur godine zakasnjenja, sad sam tek video. :) uglavnom je dosla bagra koja se skupljala ispred dragstora u decanskoj, prethodno vece je bila informacija da je sutra cert, ali niko nije verovao, tako da se jedva nakrpilo i tih 20 ljudi. vise od pola publike je meda zvao taj dan telefon da javi da uvece cert i da su stigli bendovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, on je postojao i u to vreme :)

 

tad je bio opusten totalno, mnogima medju glavnim izvorima muzike, za dz naravno. valjda je imao nekog preko pa su mu redovno pristizali lp originali i majice.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 years later...
On 7/7/2019 at 10:01 AM, heavyervin said:

Pojma nisam imao do sad da su Massacra svirali kod nas. Devedest i pitajkurca koje godine sam ih uveliko slusao, bili mi u top 5 death metal bendova, reko bi da se nije puno toga promenilo do danas. Mnogo mocan bend.

Jel to onda kada je i Benediction bio prvi put, mislim da je 91. il 92. u pitanju

Koji to kult bio jbt. ja tad nisam ni znao za te bendove hahahaa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...