Jump to content

Incantation


Grobodan

Recommended Posts

5 hours ago, Talvi said:

u pravu je bio DS

Žuti su uvek u pravu;)

5 hours ago, Haos sam ja said:

Produkcija ovog i prethodnog su dupe i oko. Ovde je sve kristalno čisto (možda i previše za njih ali meni lično ne smeta) a na Profane nexus lipti mast i prljavština.

Hmmm meni npr nije toliko drastična razlika u čistoći produkcije (i na prethodnom se sve kristalno jasno čuje), meni na novom više smeta to što je pretih, mislio sam da je do ripa, ali bilo koji da sam skinuo (uključujući i singl) isto.. to mi užasno smeta, gotovo do granice neslušljivosti, prava šteta obzirom na sasvim solidan materijal.

Ne znam da li isti problem imaju oni koji su nabavili CD ili Vinil, Nocturno javljaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 7/13/2022 at 4:34 PM, The Bowels Of Perdition said:

Kakav je bio Incantation, gledao neko?

Gledao ih ja u Berlinu, potpisujem da je to bila jedna od top 3 DM svirki u mom zivotu. Uzivo zvuce savrseno, cak i pesme sa albuma koje ni ne slusam toliko su mrnjau. Zvuk je bio pod konac.

Ovaj session basista, koji je inace sada basista Morbid Angela, malo previse glumi za moj ukus, ponasa se kao da je on stub benda.

Svirali su 14 ili 15 pesama, prosli su kroz ceo opus maltene i naravno, najvise pesama je bilo sa Sect of Vile Divinities. 

Highlight mi je bilo kada je krenuo prvi rif sa Carrion Prophecy, masa je odlepila. Nacuo sam od TMa da je u pripremi nova turneja na jesen i to sa Wolves in the Throne Room. Bice to jos jedna poslastica za mene.

spacer.png

spacer.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...