Jump to content

Sentenced


Recommended Posts

Ja imam original TCWL i imam textove sve normalno....

 

Ja sam malo plakala za spot No One There icon_redface.gif ,ali kad sam pustila drugarici koja je isto zaludjena za njih-totalno je prsla,briznula u plac pred kraj,kad zaigraju....

 

"Kako je ovo tuznooooooooo! icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif "

 

Strasno,morala sam brzo da pustim nesto drugo da je razveselim... icon_cry.gif

 

Nisu normalni sa tim spotovima... no.gif

(narocito ako imas ljubavnih problema i onda vidis baku i deku kako se volu i posle 100 god icon_cry.gif )

 

Ville je meni bash faca, ne znam zbog cega, ali ima neku karizmu... laugh.gif

 

wub.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

I meni je zao sto ih vise nema, ali mislim da su postupili kako treba; prosudili su da su dali najbolje od sebe i otisli u legendu. icon_sad.gificon_da.gif

 

 

Our wish was always to go out with style and at the peak of our so called success. I think with ”The Funeral Album” we will do exactly that.

Edited by Tetragrammaton Cleric

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
Ma kakav vas jebeni pojznblek i vili pederko spopali? poslushajte vi lepo novi amorphis!! imaju novog pevacha i kao sentenced su!!znachi razbijaju,odushevljen sam!!!!! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ko ne chuje House Of Sleep sa najnovijeg albuma nema dve blage veze!

DARE YOU TO LISTEN! biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Brate pogledaj sta sam o tome napisala na temi Amorphis....ne pominji mi tu pesmu, jer je prava zaraza!

Share this post


Link to post
Share on other sites

preslusao sam i novi amorphis i novi poisonblack. amorphis se krece prema starijem sentenced zvuku, a poisonblack prema novijem. ma koliko ja bio razocaran prvim nastupom novog pevaca amorphisa jos 2005. u hellu, novi album je dobar. i vise nego dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Sentenced je bio odlican bend...zao mi je sto ih vise nema....pogotovo mi je zao zbog ville-a jer je covek izuzetno lepo pevao...(u poisonblack-u nazalost ne zvuci onako kako je to zvucalo u Sentenced-u...)

Ali, za utehu, bar su ostavili gomilu neverovatnih pesama,tekstova,muzike,solaza...svega...

Pa...bilo je lepo dok je trajalo...

 

Nadam se da se ne zavrsava ovde i da ce oni steci jos dosta fanova (tako i u srbiji) iako vise ne postoje...

Makar nikad nece biti zaboravljeni....ne sa moje strane...

 

Sto se tice omiljenih pesama od njih,ne bih da nabrajam jer ih ima mnogo a ne zelim da nesto izostavim....uglavnom su to funeral album,Crimson,cold white light,frozen i down...ali ima jos mnogo i pored tih albuma....

 

Sta jos da kazem osim : Consider them dead... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaka sam ja bila sjebana kad su se raspali... Genijalci. Obožavam ih.

Meni je potpuno svejedno, jer su najbolje albume i tako davno snimili (recimo Amok).

 

Nikad nisam nesto preterano gotivio noviji period, ima tu dobrih pesama, ali Amok, pa Down, i The Trooper EP (sve sa njihovom naj pesmom ikad Desert By Night) su nedostizni :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...