Jump to content

Sentenced


Recommended Posts

STA DA KAZEM, KO JE HTEO IMAO JE PRILIKU DA IH VIDI, ALI LENSTINE NECE DA SE CIMAJU DA IDU U BUDIMPESTU.

potpuno tacno olja. lenji ljudi, lenji novcanici. jos na to da dodamo lenju pasosku kontrolu i lenjo cekanje viza...jel sam pomenuo d asu ti ljudi cesto i dokoni? samo sede kod kuce i ne rade nista. cekaju sentenced u budimpesti... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od lenjosti nema gore bolesti, a u stvari, najgori su oni koji nista ne rade i mrzi ih da zive, Pa onda, ko im je kriv. Ako meni pored svih obaveza nije bilo tesko da sebi priustim tako nesto, onda mi ih nije zao, neka gledaju dvd jer ih mrzi da izadju na svetost dana i za nesto se angazuju.

 

Sentenced je ziveo i sahranjen je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od lenjosti nema gore bolesti, a u stvari, najgori su oni koji nista ne rade i mrzi ih da zive, Pa onda, ko im je kriv. Ako meni pored svih obaveza nije bilo tesko da sebi priustim tako nesto, onda mi ih nije zao, neka gledaju dvd jer ih mrzi da izadju na svetost dana i za nesto se angazuju.

 

Sentenced je ziveo i sahranjen je.

mislim da ne hvatas poentu mog posta ali ok.

ja sam veliki fan, ali sam imao jos veci razlog zbog kojeg nisam mogao da ih gledam.

ako i dalje nije jasno, hteo sam da primetim kako je posledica tvojih obaveza sredstvo placanja kojim mozes da priustis koncert. kladim se da to ne mogu svi da izvedu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zasto stalno moramo da se raspravljamo ko je bio, ko nije, zasto nije i slicno. BOlje da, umesto toga, rraspravljamo koji je tekst lepsi, koja solo deonica najbolje zvuci, sta se desava sa Lopakkinim bendom "KYPCK" ili sa planovima Miike i Vese da osnuju novi bend ......... umesto toga ovde se vodi prica ko je bio u Budimpesti, ko je imao para a ko nije imao novca, volje.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
"now all can see: the "Hand of Darwin"

rocks this human cradle-grave

god is dead, god is dead, long live the Nature!''

 

ili :

 

"Jesus saves? We will piss upon your graves..."

 

Jako mi se dopadaju njihovi textovi :D

 

Lopakka je fantastican tekstopisac! A taj poslednji stih koji si izvukao iz pesme "Ever-frost" posvecen je grupi religioznih fanatika u Finskoj koja je izdejstvovala da se pesma "Routasydan" vise ne izvodi javno jer je navodno nacisticka?!?!!!?!?! A onda je Sami kao odgovor na sve to napisao cuveni "Ever-frost" :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cenim - nikad.

Do skoro sam razmishljao da osnujem bend koji bi bio tribute i zvao se SeCtenced :D.

Nego, lepo bi bilo da se opet organizuju i to sa starim pevachem :D.

 

Jel chuo neko Chaosbreed? Projekat sa chlanovima iz Sentenced, Amorphis, Moonsorrow i jos nekih nebitnih bendova :D

Skinuo sam album... troo death. Mozhda se nekome dopadne...

 

 

ps. sentenced nacisti lol

 

Edited by man in the mirror

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lopakka je fantastican tekstopisac! A taj poslednji stih koji si izvukao iz pesme "Ever-frost" posvecen je grupi religioznih fanatika u Finskoj koja je izdejstvovala da se pesma "Routasydan" vise ne izvodi javno jer je navodno nacisticka?!?!!!?!?! A onda je Sami kao odgovor na sve to napisao cuveni "Ever-frost" :D

 

Otkad su to religiozni fanatici protiv nacizma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad su to religiozni fanatici protiv nacizma?

 

kao prvo ta pesma nema veze sa nacizmom, vec se pricalo na tu temu ovde, ali hade da ponovim: sporan je bio jedan stih koji glasi "sisu, veri ja kunniaa" ili u prevodu krv, zemlja i cast. A jos neki glupaci inace tvrde da je hokej sport za belce, odnosno rasisticki i eto ti povoda za maloumne da naprave scenu iz nicega.

 

A sto se tice reuniona ja sam 1001% siguran da do njega nece doci. A inace imam i poverljive izvore informacija (jedna moja poznanica se sexa sa nekim clanovima benda). Inace ostali su u dobrim odnosima, povremeno se vidjaju u Ouluu, ali svak je ipak otisao svojim putem.

 

Ne znam da li ste culi ali bend Solution 13 koji je osnovao Sami Kukkohovi se vec raspao, odmah nakon prvog albuma. ali zato Lopakkin "KYPCK" uskoro izdaje prvi album (na ruskom). Poisonblack je u studiu i sprema novi materijal koji ce izaci pocetkom sledece godine. I samo da znate da ce biti u slicnom fazonu kao i poslednji album :D

 

Miika i Vesa Ranta jos uvek nisu poceli ozbiljnije da rade sa svojim bendom.

 

Eto toliko od mene :D

 

Ja cenim - nikad.

Do skoro sam razmishljao da osnujem bend koji bi bio tribute i zvao se SeCtenced :D.

Nego, lepo bi bilo da se opet organizuju i to sa starim pevachem :D.

 

Jel chuo neko Chaosbreed? Projekat sa chlanovima iz Sentenced, Amorphis, Moonsorrow i jos nekih nebitnih bendova :D

Skinuo sam album... troo death. Mozhda se nekome dopadne...

 

 

ps. sentenced nacisti lol

 

Taneli Jarva vise nje clan benda! A i Taneli za mene nikako nije bio prava osoba za Sentenced, bas mi je drago sto je otisao jer da je ostao bio bi teg oko noge ostalim momcima. Ville je preporodio bend svojom harizmom, ali i tekstovima i muzikom. A taj album koji navodis moze se svideti samo onima koji vole death metal.

 

E ovo ti je fantasticna ideja za STCD tribute, osim akone planiras da radis opus Taneli Jarve :D Li svaka cast za ideju, ja razmisljam da uradim web site sentenced.co.yu ali videcu kad budem imao vise vremena :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da pravila foruma nisu protiv toga, poshto vidim da ima dosta fanova mogli bi da razmenjujemo live snimke izmedju sebe?

Ovo bi bila moja lista shto se videografije tiche... Na offical forumu sentenced-a sam nalazio ljude sa po 10 koncerata ali neshto mi nije poshlo za rukom da izvrshim razmenu sa njima niti da na DC++ iskopam neshto van ovoga.

 

 

 

SentenceD - Bleed (Live '99).mpg

SentenceD - Dead Leaves(live '99).mpg

SentenceD - Ever-frost.mpg

SentenceD - Home In Despair(live 2002) .mpg

SentenceD - Killing me.avi

SentenceD - Moon Magick(live '95) .mpg

SentenceD - Nepenthe.mpg

SentenceD - No More Beating As One(live 2002) .mpg

SentenceD - Noonethere.avi

SentenceD - Noose.mpg

SentenceD - Routasydän [Kärpät kultaa] video.mpg

SentenceD - The Suicider(live '99).mpg

SentenceD - TheWarAin´tOver(live '95).mpg

SentenceD - BuriedAlive(live 2005).avi

 

 

Ima li neko neshto van ovoga i da je spreman za razmenu:> ?

 

 

 

@Routasydan - Jarva je moj idol :>. Onako tju ja da izgledam jednog dana. Chovek u sebi ima neshto shto te sledi chim te pogleda... energija, chvrstina, odliuchnost. bes i zhaljenje u isto vreme, snaga u slabosti... jednom rechju - death/doomster.

 

Edited by man in the mirror

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da pravila foruma nisu protiv toga, poshto vidim da ima dosta fanova mogli bi da razmenjujemo live snimke izmedju sebe?

Ovo bi bila moja lista shto se videografije tiche... Na offical forumu sentenced-a sam nalazio ljude sa po 10 koncerata ali neshto mi nije poshlo za rukom da izvrshim razmenu sa njima niti da na DC++ iskopam neshto van ovoga.

 

 

 

SentenceD - Bleed (Live '99).mpg

SentenceD - Dead Leaves(live '99).mpg

SentenceD - Ever-frost.mpg

SentenceD - Home In Despair(live 2002) .mpg

SentenceD - Killing me.avi

SentenceD - Moon Magick(live '95) .mpg

SentenceD - Nepenthe.mpg

SentenceD - No More Beating As One(live 2002) .mpg

SentenceD - Noonethere.avi

SentenceD - Noose.mpg

SentenceD - Routasydän [Kärpät kultaa] video.mpg

SentenceD - The Suicider(live '99).mpg

SentenceD - TheWarAin´tOver(live '95).mpg

SentenceD - BuriedAlive(live 2005).avi

 

 

Ima li neko neshto van ovoga i da je spreman za razmenu:> ?

 

 

 

@Routasydan - Jarva je moj idol :>. Onako tju ja da izgledam jednog dana. Chovek u sebi ima neshto shto te sledi chim te pogleda... energija, chvrstina, odliuchnost. bes i zhaljenje u isto vreme, snaga u slabosti... jednom rechju - death/doomster.

 

 

Ja imam nesto od toga, u stvari dosta toga i jos neke stvari koje nisi naveo. A imam i dupli DVD "Buried Alive" :D Ja inace nzam neke zanimljive likove sa STCD i PB foruma, mozda znamo iste ljude.....

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Routasydan - ma, imam i ja DVD... zapravo prvi DVD na kome je koncert, ima li nechega zanimljivog na drugom? i ako ti nije problem, shta to josh imash van mog spiska, jako me zanima :D.

 

Pa na drugom DVD imas i neke stvari koje si ti naveo da ti trebaju, odnosno tamo imas sve spotove, interviju sa Villeom, Jarvom i Lopakkom, i najbolji deo je film funeral processions, odnosno to je film sa turneje, atmosvera u tour buss, razne zajebancije, atmosvera iz scene pred izlazak na binu i jos mnogo toga zanimljivog. Definitivno za svaku preporuku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...