Jump to content

Sentenced


Recommended Posts

nemoj da se uzbudjujes matori, princ je lik koji bi na opasku "zemlja je okrugla" izjavio nesto tipa: "znate, bas i nije, ako planine i kotline na njenoj povrsini uzmemo da su minimalna odstupanja od oblika lopte"...

 

 

On nije upravu, on je samo ''realan'' :D

Edited by Black desire

Share this post


Link to post
Share on other sites

when death releaseeeess youuuuu from meeeeeeeeee ... just dump my foul remainnnssss.. on some near byyyyy fielldddd I dont deserveeeee a graaaveeee....

when you finaly get rid of meeeeeeeeee..... just let my corpse decaaaaaaaayy... unburied...

I do not deserve the luxury of a graaaaaveeeeeee :(((

... :shmrc: :shmrc:

 

:(

jel neko za to da organizujemo grupni suicide?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, to nije nimalo troo... ja zapravo svo vreme umirem u bolu, samo shto nije fizichke prirode. ;)

 

imam plan...

Sachekatju da padne sneg, otitjitju na najblizhu planinu i ponetju sa sobom lekove za spavanje...

Popnem se gore, skinem svu odetju sa sebe, legnem u sneg, popijem lekove i chekam da se pojavi snezhna vila i da me odnese na neko lepshe i bolje mesto :))

 

to bi bar bilo romantichno, jel da? :)

 

naravno, poneo bih i mp3 i slushao sentenced i kypck svo vreme :D

posle toga bi zabranili sentenced u Srbiji zbog shtetnog uticaja na mlade :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm... pustio bih mu sentenced, onda bi on pao u depresiju, setio bi se zhenke sa kojom je nekada hteo da se pari ali zla sudbina ga je sprechila tako shto su upali lovci u shumu, ubili je i od nje napravili krzno.... Tada bi iz dzepa izvadio granu koju je ona jednom prilikom zalila obelezhavajutji svoju teritoriju, shvatio bi da mu je to sve shto je od nje ostalo, pocheo bi da plache i da se gushi u suzama....

ja bih samo iskulirao situaciju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa predrasude, a mozda i nisu jer kad svi malo popiju krenu u spopadanje i svi nagrnu na dobre, lepe i zgodne ribe. E sad ako je pametna i pijana ce da iscoolira, a ako nije i bas je briga, e onda ce da zavrsi negde u sumarku sa doticnim koga ne bi ni pogledala u treznom stanju ;)

 

Znaci moze ta pametna da bude i lepa, ali je pametna i ne moze to da joj se desi, ali glupa riba nece odoleti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ae idi spavaj...navucices gnev zenskog roda na sebe posle sta ces???? :P

 

hehe, vidis da se Marina ne ljuti ma mene :D

 

Ali ipak idem da spavam, treba ustati sutra ranom zorom ;)

 

Marina, evo jedno pivo i za tebe, ne brinem se da ces svasta da radis ako se napijes od njega :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...